Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Blachotrapez JÁNOŠÍK závětrná lišta standardní 0,5 PLADUR černá

Kód: 4123206503
Značka: BLACHOTRAPEZ
648 Kč –29 %
Blachotrapez JÁNOŠÍK závětrná lišta standardní 0,5 PLADUR černá
648 Kč –29 % 463,32 Kč / ks 382,91 Kč bez DPH
Skladem

Plechová krytina JÁNOŠÍK získá Vaši pozornost výjimečným vzhledem inspirovaným tradičním šindelem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní krytina imitace vzhled dřeva JÁNOŠÍK plechový šindel Blachotrapez provedení PLADUR Relief Wood plechová krytina.


Závětrná lišta slouží k oplechování vystupujících části nad konstrukci střechy např. světlíky, vikýře atd. Chrání štítovou konstrukci před povětrnostními vlivy.

reliefwoodPovrch PLADUR Relief Wood je navržený přesně podle povrchu dřeva a vytváří na střeše neopakovatelný vizuální efekt. Německá ocel nejvyšší kvality, která se používá pro výrobu střešního šindele, pochází z renomovaných hutí ThyssenKrupp Steel Europe. Ocelové jádro je chráněné směsí zinku a hořčíku, což značně prodlužuje životnost plechu. Neopakovatelného estetického zážitku se podařilo docílit použitím specifické textury na povrchu krytiny a také nanesením různých vrstev laku. Výjimečnou životnost povrchu garantuje lak v tloušťce 36 mikronů. Plechový šindel je charakteristický vysokou odolností vůči korozím, nečistotám a oděru barvy. Účinná ochranná před UV zářením zaručuje dlouholetou stálost barvy.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BLACHOTRAPEZ
Délka: 2000 mm
Počet v balení: 1 ks
Povrch: PLADUR Relief Wood
Tloušťka plechu: 0,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: