Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

O společnosti

Provozovatelem tohoto internetového obchodu je společnost PRODOMOS s.r.o.

Naše obchodní nabídka těží z dlouholetých zkušeností svých zaměstnanců se specializací ve stavebním oboru, jimiž jsou bývalí technicko obchodní zástupci, kteří obchodovali a dodávali tyto materiály přímo do stavebnin. Díky těmto zkušenostem jsme schopni zaručit nejlepší ceny a flexibilitu na trhu se zárukou 100% servisu a technické podpory. 

Zaměřujeme se na konkrétní cílové zákazníky, kterými jsou střechaři, sádrokartonáři, betonáři a fasádníci. Filosofií prodeje je úspora času a peněz zákazníka a maximální komfort poskytovaných služeb. Dovoz materiálu přímo na stavbu a technická podpora je samozřejmostí.

Už nemusíte trávit čas sháněním zboží všude možně, nakupujte z pohodlí Vašeho domova levněji a chytře. Prostřednictvím našeho e-shopu ušetříte nejen značnou část finančních nákladů za materiál, který průběžně upravujeme k zaručení nejnižší ceny na trhu ČR, ale také obrovskou úsporu času, který můžete věnovat své práci...

Nevěříte...? Vzpomeňte si, co jste již nakupovali ve stavebninách nebo u svého dodavatele jako V.I.P zákazník a porovnejte cenu...

Pro nás je V.I.P. zákazník každý.

Nakupujte nejlevnější materiály s rozvozem po celé ČESKÉ REPUBLICE a na SLOVENSKU!

...levněji to prostě nekoupíte!

Po Českých Budějovicích a okolí lze domluvit dopravu individuálně na tel. +420 607 090 600 včetně stavebních materiálů, které nejsou zahrnuty v našem e-shopu.