Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Blachotrapez JÁNOŠÍK Plechová krytina střešní šindel 380 mm 0,5 PLADUR černá

Kód: 4123206501
Značka: BLACHOTRAPEZ
392 Kč –40 %
Blachotrapez JÁNOŠÍK Plechová krytina střešní šindel 380 mm 0,5 PLADUR černá
392 Kč –40 % 235 Kč / ks 194,21 Kč bez DPH
Skladem

Plechová krytina JÁNOŠÍK získá Vaši pozornost výjimečným vzhledem inspirovaným tradičním šindelem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní krytina imitace šindele vzhled dřeva JÁNOŠÍK plechový šindel Blachotrapez provedení PLADUR Relief Wood plechová střecha

operátor s Vámi domluví detaily, v případě dotazu volejte 773 947 491

Tradiční plechový šindel
 je jedinečný výrobek s neopakovatelným designem inspirovaný klasickým dřevěným šindelem. Jeho tvar, povrch a celkový vzhled je věrnou kopií tradičního dřevěného šindele. Kromě neopakovatelného vzhledu se tato krytina vyznačuje minimálními náklady na údržbu a životností jako pálená taška. Nevyžaduje tak častou péči a impregnaci oproti klasickému šindelů. Plechový šindel Jánošík je ideálním materiálem pro tradiční architekturu, který harmonický ladí s celým okolím.

Jednoduchá, rychlá montáž a velká krycí šířka se pozitivně odráží na ceně střešní krytiny. Je možné ho instalovat z obou stran, případně montovat s přesazením "cik-cak" (jako při zdění cihel). Velkou předností je jeho nízká hmotnost, a proto lze krytinu Jánošík použít i na rekonstrukce starších budov, které nezatěžuje a neovlivňuje jejich statiku.

reliefwood Povrch PLADUR Relief Wood je navržený přesně podle povrchu dřeva a vytváří na střeše neopakovatelný vizuální efekt. Německá ocel nejvyšší kvality, která se používá pro výrobu střešního šindele, pochází z renomovaných hutí ThyssenKrupp Steel Europe. Ocelové jádro je chráněné směsí zinku a hořčíku, což značně prodlužuje životnost plechu. Neopakovatelného estetického zážitku se podařilo docílit použitím specifické textury na povrchu krytiny a také nanesením různých vrstev laku. Výjimečnou životnost povrchu garantuje lak v tloušťce 36 mikronů. Plechový šindel je charakteristický vysokou odolností vůči korozím, nečistotám a odrání barvy. Účinná ochranná před UV zářením zaručuje dlouholetou stálost barvy.

 

Parametry:

janosik

    Celková šířka: 1222 mm
    Efektivní šířka: 1180 mm 
    Tloušťka plechu: 0,5 mm
    Výška prolisu: 35 mm
    Výška profilu: 6 mm
    Délka modulu: 380 mm
    Počet modulů na 1 m2: 2,247 ks / m2 (krycí)

 

Montážní návod:

 

Doprava a skladování:

  • Na přenášení tabulí musí být k dispozici tolik osob, aby se plechy nepřesouvaly po sobě nebo po zemi. Aby se plechy neohýbaly musí se chytit v místech profilace, kde jsou nejpevnější. Tak se minimalizuje možnost poškození povrchové úpravy.
  • Během skladování musí být výrobky chráněny před prudkými změnami teploty a vzdušné vlhkosti. Ty způsobují kondenzaci páry. Nedodržení tohoto doporučení může způsobit vznik bílých skvrn (pozinkované plechy), černých skvrn (aluzinkové plechy) nebo poškození lakované vrstvy. Proto je nutné skladovat plechy v suchých a větraných prostorách mimo dosah chemicky agresivních látek, přímého slunce a vody (možnost zapaření plechu).
  • Oddělte materiál od země min. 20 cm.
  • Plechy se musí oddělit proklady nebo postavit (například ke zdi).
  • Při krátkodobém uložení plechu v otevřeném prostoru (během montáže) zajistěte naklonění tak, aby odtékala voda. Zajistěte jednoduché zakrytí s možností větrání.
  • Celý povrch plechů musí být suchý.

*Kompletní znění záručních podmínek viz záložka Související soubory

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plechové tašky
Celková šířka: ~ 1222 mm
Délka tašky: 380 mm
Počet FRS šroubu na 1 m2: 8 - 10 ks
Počet modulů na 1 m2: ~ 2,247 ks
Počet v balení: 1 ks
Povrch: PLADUR Relief Wood
Tloušťka plechu: 0,5 mm
Typ: Plechové tašky
Záruka: 35 let*

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: