Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Blachotrapez JÁNOŠÍK sněhozábrana 0,5 PLADUR černá

Kód: 4123206506
Značka: BLACHOTRAPEZ
97,20 Kč –42 %
Blachotrapez JÁNOŠÍK sněhozábrana 0,5 PLADUR černá
97,20 Kč –42 % 56,16 Kč / ks 46,41 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Plechová krytina JÁNOŠÍK získá Vaši pozornost výjimečným vzhledem inspirovaným tradičním šindelem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní krytina imitace vzhled dřeva JÁNOŠÍK plechový šindel Blachotrapez provedení PLADUR Relief Wood plechová krytina.


Sněhový zachytávač
slouží k udržení celistvé sněhové vrstvy na střeše. Sněhová vrstva při rovnoměrném pokrytí střechy je perfektním izolantem, který zabraňuje unikům tepla přes střechu a zamezuje vzniku chladu vevnitř střešní konstrukce.

reliefwood

Povrch PLADUR Relief Wood je navržený přesně podle povrchu dřeva a vytváří na střeše neopakovatelný vizuální efekt. Německá ocel nejvyšší kvality, která se používá pro výrobu střešního šindele, pochází z renomovaných hutí ThyssenKrupp Steel Europe. Ocelové jádro je chráněné směsí zinku a hořčíku, což značně prodlužuje životnost plechu. Neopakovatelného estetického zážitku se podařilo docílit použitím specifické textury na povrchu krytiny a také nanesením různých vrstev laku. Výjimečnou životnost povrchu garantuje lak v tloušťce 36 mikronů. Plechový šindel je charakteristický vysokou odolností vůči korozím, nečistotám a oděru barvy. Účinná ochranná před UV zářením zaručuje dlouholetou stálost barvy.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BLACHOTRAPEZ
Počet v balení: 1 ks
Povrch: PLADUR Relief Wood
Tloušťka plechu: 0,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: