Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Plechová krytina střešní panel Blachotrapez T-PANEL 0,5 PLADUR IceCrystal

Kód: 41232072
Novinka Záruka 55 let
Značka: BLACHOTRAPEZ
268 Kč / m2 221,49 Kč bez DPH
2 - 5 týdnů
Barvy UTK

Střešní panely mají velmi univerzální charakter a širokou škálu použití a těší se vysoké popularitě ve stavebnictví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní a fasádní krytina T-PANEL plechové krytiny Blachotrapez provedení PLADUR IceCrystal

Do poznámky uveďte počet kusů a rozměr střechy (plechová krytina se krátí na míru, cena za m2 = celková šířka x délka) operátor s Vámi domluví detaily.
Panely se stojatou drážkou navazují na tradiční způsob pokrývání "s falcem". Funkčnost, rychlost a jednoduchost montáže i výjimečný design se osvědčuji jak při renovaci památkových objektu, tak v moderním stavebnictví, ale i u sakrálních staveb a veřejných objektů. Vybavení panelů západkovým zámkem umožňuje rychlé a pevné spojování se zachováním vysoké těsnosti, čímž výrazně předčí plechy s dvojitou drážkou. Montážní otvory rozmístěné podél drážky dovolí zakrýt upevňovací šrouby sousedním panelem, což má příznivý vliv na estetiku střešní krytiny. Zvýšená pevnost umožňuje pokládat panely na latě bez nutnosti provedení plného záklopu střechy. Pro dokonalé provedení střešní krytiny nabízíme ucelenou řadu klempířských doplňků, které jsou její nedílnou součásti a nejenže ji chrání proti zatékání a zalévání, ale zároveň plní estetickou funkci.
Střešní panely se dodávají v podobě hotových prvků určených pro vytváření obkladů stěn a střešních plášťů s minimálním sklonem 9º. Tyto krytiny jsou využívány jako dokončovací prvky a také zabezpečují stavbu. Montáž a použití trapézového plechu musí být v souladu s technickou projektovou dokumentací, montážním návodem a doporučením výrobce, platnými normami a Technicko-stavebními předpisy.

*Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

PLADUR IceCrystal

Pladur® Relief IceCrystal

Plech s patentovaným povrchem imitujícím krystalky ledu, 3vrstvá povrchová úprava, tloušťka povrchu minimálně 36 mikronů. Plech dle rozhodnutí komise 96/603/EC splňuje požadavky třídy A2 protipožární ochrany a může být použitý v třídě koroze C4, v souladu s normou EN ISO 12944-2.

 
 

 Technické parametry:

Screenshot_3 Screenshot_4     Sklon střechy: minimálně 9°
    Celková šířka: ∼ 1100 mm
    Efektivní šířka: 1063 mm 
    Tloušťka: 0,5 mm
    Hloubka profilu: 25 mm
    Délka tabule: min 1400 / max. 8000 mm
    Hmotnost: ∼ 4,5 kg / m2

Screenshot_5

Dostupné barvy*:

Screenshot_12

Doprava a skladování:

  • Na přenášení tabulí musí být k dispozici tolik osob, aby se plechy nepřesouvaly po sobě nebo po zemi. Aby se plechy neohýbaly, musí se chytit v místech profilace, kde jsou nejpevnější. Tak se minimalizuje možnost poškození povrchové úpravy.
  • Pokud budou plechy skladovány delší čas (max. 3 měsíce), musí být okamžitě odstraněna ochranná fólie. Působení slunce a vlhkosti způsobuje poškození povrchové úpravy, znesnadňuje odstranění ochranné fólie a zbytky lepidla.
  • Během skladování musí být výrobky chráněny před prudkými změnami teploty a vzdušné vlhkosti. Ty způsobují kondenzaci páry. Nedodržení tohoto doporučení může způsobit vznik bílých skvrn (pozinkované plechy), černých skvrn (aluzinkové plechy) nebo poškození lakované vrstvy. Proto je nutné skladovat plechy v suchých a větraných prostorách mimo dosah chemicky agresivních látek, přímého slunce a vody (možnost zapaření plechu).
  • Oddělte materiál od země min. 20 cm.
  • Plechy se musí oddělit proklady nebo postavit (například ke zdi).
  • Při krátkodobém uložení plechu v otevřeném prostoru (během montáže) zajistěte naklonění tak, aby odtékala voda. Zajistěte jednoduché zakrytí s možností větrání.
  • Celý povrch plechů musí být suchý.


* Barevnost odstínu se může lišit v závislosti na šarži!

** Při splnění záručních podmínek výrobce (viz záložka související soubory).

Doplňkové parametry

Kategorie: Střešní a fasádní panely
Celková šířka: ~ 1100 mm
Hmotnost: ~ 4,5 kg/m2
Počet v balení: 1 m2
Povrch: PLADUR IceCrystal
Tloušťka: 0,5 mm
Typ: Plechové krytiny
Uveďte do poznámky: požadovanou délku
Záruka: 55 let**
Hloubka profilu: 25 mm
Minimální délka listu: 1400 mm
Skutečná šířka pokrytí: 1063 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: