Úžlabí plechová střešní krytina Blachotrapez PLADUR IceCrystal
Kód: 41291137Související produkty
Vysoce odolný těsnicí pás ALU PLUS k pevnému a spolehlivému utěsnění komínů, hřebenáčů, vikýřů, střešních oken a napojení prostupu mezi komínem, lemem a střešní krytinou
Trapézový plech T18 s vrstvou Hydrocontrol omezuje kondenzaci, chrání před vlhkostí a je vhodný pro střechy i obklady.
Trapézové plechy díky svým univerzalním vlastnostem nacházejí široké uplatnění ve stavebnictví, jako střešní krytiny i jako oplaštění fasád.
Trapézové plechy díky svým univerzalním vlastnostem nacházejí široké uplatnění ve stavebnictví, jako střešní krytiny i jako oplaštění fasád.
Originální tvar s třemi prolisy, díky těmto prolisům získává střecha unikátní vzhled. Krytina GERMANIA s třemi prolisy je jediná krytina na trhu!
Detailní popis produktu
Úžlabní pás provedení IceCrystal PLADUR - 36 µm
Klempířské doplňky pro plechovou krytinu jsou neoddělitelnou součástí každé řádně provedené střešní krytiny. Chrání proti pronikání vody i vzduchu a střecha tak díky nim současně získává na estetice. Úžlabí vzniká při setkání se dvou střešních rovin a slouží k odvedení srážkové vody z protínajících se ploch střech.
Klempířské doplňky se vyrábějí z plechů, které mají stejnou paletu povlaků a barev jako námi prodávané střešní krytiny.
Technické parametry:
Délka 200 cm
Dostupné barvy:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k plechům |
|---|---|
| Celková délka: | 2000 mm |
| Počet v balení: | 1 ks |
| Povrch: | PLADUR IceCrystal |
| Specifikace: | Úžlabí |
| Typ: | Příslušenství pro střešní krytiny |
| Dostupnost: | Zakázková výroba |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
