Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Střešní fólie Difuzní kontaktní DO 135 S Gunnefol TOP

Kód: 170.000135
PŘIPRAVENO K EXPEDICI
Značka: GUNNEX
1 599 Kč / bal 1 321,49 Kč bez DPH 21,32 Kč / 1 m2
Skladem u dodavatele

Podstřešní fólie vysoce difúzní kontaktní fólie na tepelnou izolaci. Chrání podstřešní prostory, vrstvy střech a fasád před pronikáním vody a sněhu v případě poškození krytiny, netěsnostmi skládané krytiny, případně před vodou kondenzující na spodním líci krytiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podstřešní fólie vysoce difúzní kontaktní fólie na tepelnou izolaci

Všechny fólie Gunnefol TOP lze umístit i přímo nad větranou vzduchovou vrstvu (tříplášťové konstrukce). V případě použití nad větranou vzduchovou vrstvou (položená na bednění nebo volně prověšená) fólie nezvyšuje vzduchotěsnost skladby střechy nebo fasády. Chrání podstřešní prostory, vrstvy střech a fasád před pronikáním vody a sněhu v případě poškození krytiny, netěsnostmi skládané krytiny, případně před vodou kondenzující na spodním líci krytiny. V případě dvouplášťových konstrukcí fólie Gunnefol TOP dále přispívají ke zvýšení vzduchotěsnosti konstrukce, zabraňují snižování účinnosti tepelné izolace vlivem větru a zabraňují zanášení vrstvy tepelné izolace prachem. Paopropustná fólie Gunnefol TOP jsou konstrukčně uzpůsobeny pro kontakt s podkladní konstrukcí při zachování difúzních vlastností. difuzní fólie Gunnefol TOP zajišťují funkci pojistné hydroizolace od sklonu 17°Střešní fólii je nutné pokrýt  střešní krytinou co nejdříve. Do úplného ukončení práce se doporučuje použít napr.polyetylénovú fólii na zakrytí jako ochranu před vlhkostí ve vnitřních prostorách střešní konstrukce. Jedná se o pojistnou fólii nikoliv o plnohodnotnou krytinu odolávájící přímému dešti.

Technické parametry:

  • Rozměr role: 1,5 x 50 m (75 m2)
  • Plošná hmotnost: 135 g/m2
  • Reakce na oheň: třída E

Upozornění:

  • Dodavatel neodpovídá za vzniklé škody způsobené neodbornou montáží nebo nepřiměřeným zacházením, dále neodpovídá za škody vzniklé v důsledku živelné katastrofy, násilného poškození a extrémních povětrnostních vlivů.

Doplňkové parametry

Kategorie: GUNNEX
Hmotnost role: 10,2 kg
Plošná hmotnost: 135 g/m²
Počet v balení: 75 m2
Role: 75 m2
Rozměr: 1,5 x 50 m
Typ: Střešní fólie
jednotky: m2
Množství v balení: 75

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: