Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Šachtové dno soutočné PP 315 x 160 mm DYKA

Kód: DYK-4701015
Novinka PŘIPRAVENO K EXPEDICI
Značka: DYKA
1 359 Kč / ks 1 123,14 Kč bez DPH
Skladem

Šachtové dno soutočné PP 315 x 160 mm představuje moderní, ekologickou alternativu těžkých, objemných a na údržbu náročných konstrukcí z betonu. Používají se pro místa s běžným i vysokým dopravním zatížením, mohou být instalovány na libovolném kanalizačním řadu ve městech i na vesnici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šachtové dno soutočné PP 315 x 160 mm DYKA

Plastové šachty představují moderní, ekologickou alternativu těžkých, objemných a na údržbu náročných konstrukcí z betonu. Trvalá těsnost plastových systémů nabývá na významu v době často se opakujících záplav, výborná chemická odolnost je důvodem jejich širokého nasazení v oblastech s agresivními podzemními vodami nebo splašky. Používají se pro místa s běžným i vysokým dopravním zatížením, mohou být instalovány na libovolném kanalizačním řadu ve městech i na vesnici. Jsou vhodné rovněž pro drenážní systémy a systémy hospodaření s dešťovou vodou.

Kanalizační dno přímé se 3 vstupy a 1 výstupem. Všechny vstupy jsou opatřeny hrdly, výstup je zpravidla také opatřen hrdlem. 

Materiál:

Polypropylén (PP). PP je ideální polymer pro kanalizační trubky a šachty. Dává výrobkům vyšší chemickou odolnost a zvyšuje rozmezí teplotní použitelnosti plastových šachet. Není citlivý k nárazům ani plošným dynamickým rázům.
PP nevykazuje křehnutí okolo bodu mrazu, které může komplikovat manipulaci i pokládku běžných PVC trub, zůstává houževnatý i při – 10 °C.
Z polymerů, používaných v oblasti šachet, má PP nejnižší úbytek materiálu při otěru (oděru) ve vodním prostředí – je lepší než PVC, ocel i kamenina.

Technické parametry:

  • Průměr DN: 315 mm
  • Průměr DN/OD: 160 mm
  • Počet vstupů: 3
  • Počet výstupů: 1
  • Hmotnost: 6,9 kg
Doplňkové parametry

Kategorie: Revizní a vstupní šachty
Hmotnost: 6,9 kg
Průměr DN: 315/160 mm
Počet vstupů: 3
Počet výstupů: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: