Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Podkladová fólie pás LiteBase 500 pro střešní šindel (1x25m) KATEPAL

Kód: KAT099
Značka: KATEPAL
2 600 Kč –24 %
Podkladová fólie pás LiteBase 500 pro střešní šindel (1x25m) KATEPAL
2 600 Kč –24 % 1 984,40 Kč / bal 1 640 Kč bez DPH 79,38 Kč / 1 m2
Skladem u dodavatele

Podkladní pás pod střešní šindel je z nenasákavé polypropylénové tkaniny, dodává se v rolích návinu 25 x 1 m. Nosnou vložkou je netkaný polyester, střední vrstvy jsou z SBS mod. bitumenu a ve spodní vrstvě je pevná výztuž z netkaného polyesteru, která na spodní straně slouží jako ochrana proti kondenzaci. Podkladová vrstva má samolepící okraje, díky kterým se docílí maximální hydroizolace spojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podkladní pás pod střešní šindel je z nenasákavé polypropylénové tkaniny, dodává se v rolích návinu 25 x 1 m

Podkladová lepenka z SBS modifikovaného bitumenu pod šindele KATEPAL zaručující 30-ti letou záruku střešního pláště. 
Nosnou vložkou je netkaný polyester, střední vrstvy jsou z SBS mod. bitumenu a ve spodní vrstvě je pevná výztuž z netkaného polyesteru, která na spodní straně slouží jako ochrana proti kondenzaci. 
Podkladová vrstva má samolepící okraje, díky kterým se docílí maximální hydroizolace spojů.
Při instalaci se doporučuje tuto vrstvu maximálně propnout a finální vrstvu (šindel) instalovat ihned po instalaci této podkladní vrstvy.
Alternativou tohoto produktu je KATEPAL U-EL 60/2200.
Potřebný produkt – garance záruky 30 let.

Výběr podkladové vrstvy je jedním z nejdůležitějších kroků při konstrukci celého střešního pláště, neboť je zcela zásadní z jakého materiálu je tato podkladová vrstva vyrobena a jak následně pod šindelem po dobu jeho životnosti pracuje. Originální podkladové vrstvy KATEPAL jsou vyrobeny z totožného materiálu jako šindele Super KATEPAL, tedy z SBS modifikovaného bitumenu(doporučujeme se vyhýbat podkladovým vrstvám z oxidovaného bitumenu), čímž je zaručena dokonalá skladba a materiály se navzájem nenarušují.

Rozměry: 
role návinu:  25 x 1 m
tloušťka : 0,65 mm
váha : 0,5kg/m2 

Spotřeba:
Pro výpočet potřebné plochy je potřeba počítat se vzájemnými překryvy a také s určitým odpadem. V zásadě se pro výpočet potřebné plochy podkladové vrstvy používá jednoduchý propočet, a to 1,15-ti násobek čisté plochy střechy (u složitějších střech s úžlabími až 1,20-ti násobek čisté plochy střechy).

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k šindelům
Počet v balení: 25 m2
Rozměr: 1 x 25 m
Tloušťka: 0,65 mm
Záruka: 30 let
jednotky: m2
Množství v balení: 25

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: