Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Plechová krytina trapézový plech Blacho TRAPÉZ T18 Plus 0,6 Aluminium MAT

Kód: 412320292
Novinka Záruka 60 let
Značka: BLACHOTRAPEZ
300 Kč / m2 247,93 Kč bez DPH
2 - 5 týdnů
Barvy

Trapézové plechy díky svým univerzalním vlastnostem nacházejí široké uplatnění ve stavebnictví, jako střešní krytiny i jako oplaštění fasád.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní krytina trapézový plech T18 Plus plechové krytiny Blachotrapez provedení Aluminium MAT

Do poznámky uveďte počet kusů a rozměr střechy (plechová krytina se krátí na míru, cena za m2 = celková šířka x délka) operátor s Vámi domluví detaily.
Trapézová plechová krytina je výjimečná svou jednoduchostí a výraznou formou. Umožňuje realizaci efektivních konstrukci, které často boří tradiční rozdělení na střechu a fasádu. Široká škála tloušťky plechu, možnost řezání na míru a různé barevné provedení, dávají neomezené možnosti jejího využití.

Důležitou předností trapézové plechové krytiny je její neohebnost a odolnost daná výškou profilu. Pro dokonalé provedení střešní krytiny nabízíme ucelenou řadu klempířských doplňků, které jsou její nedílnou součásti a nejenže ji chrání proti zatékání a zalévání, ale zároveň plní estetickou funkci.
Samonosné trapézové plechy T-18 Plus se dodávají v podobě hotových prvků určených pro vytváření obkladů stěn a střešních plášťů s minimálním sklonem 9º. Tyto krytiny jsou využívány jako dokončovací prvky a také zabezpečují stavbu. Montáž a použití trapézového plechu musí být v souladu s technickou projektovou dokumentací, montážním návodem a doporučením výrobce, platnými normami a Technicko-stavebními předpisy. 

 *Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

Aluminium STUCCO Blachotrapéz

Aluminium STUCCO/MAT – neobvykle tvarovaný povrch plechové střešní krytiny (pomerančová kůra), který krytině dává exkluzivní vzhled, lépe tlumí zvuky deště a zajišťuje vysoký komfort používání.

 • velmi lehký – jeho hustota je pouze 2,7g/cm³, což umožňuje navrhnout lehčí konstrukci budovy a snížit náklady stavby.
 • 100% obnovitelný – ekologický materiál, plně recyklovatelný, v tomto procesu neztrácí své původní vlastnosti.
 • Trvanlivý a odolný. Pevnost v tahu v současné době vyráběných hliníkových slitin je srovnatelná s ocelí. Hliník je odolný vůči drsným povětrnostním podmínkám, proto je častou volbou v mnoha řešeních.
 • Plastický – je měkký a práce s ním je snadná. Díky vysoké plasticitě je možné z hliníku vytvořit skoro každý produkt.
 • Hliník odolný proti korozi se samovolně pokrývá tenkou vrstvou kyslíku, která zabraňuje další oxidaci – takto se sám obnovuje.


Technické parametry:

trapez-t18plus     Sklon střechy: minimálně 9°
    Celková šířka: ∼ 1173 mm
    Efektivní šířka: 1127 mm 
    Tloušťka: 0,6 mm
    Výška profilu: 16,5 mm
    Délka vlny: 187,8 mm
    Délka tabule: max. 12000 mm
    Hmotnost: ∼ 4,5 kg / m2

 

t18plusstrecharozmeryblachotrapez

Dostupné barvy:

Vzorník Aluminium STUCCO MAT hrubozrnný_1

Doprava a skladování:

 • Na přenášení tabulí musí být k dispozici tolik osob, aby se plechy nepřesouvaly po sobě nebo po zemi. Aby se plechy neohýbaly, musí se chytit v místech profilace, kde jsou nejpevnější. Tak se minimalizuje možnost poškození povrchové úpravy.
 • Pokud budou plechy skladovány delší čas (max. 3 měsíce), musí být okamžitě odstraněna ochranná fólie. Působení slunce a vlhkosti způsobuje poškození povrchové úpravy, znesnadňuje odstranění ochranné fólie a zbytky lepidla.
 • Během skladování musí být výrobky chráněny před prudkými změnami teploty a vzdušné vlhkosti. Ty způsobují kondenzaci páry. Nedodržení tohoto doporučení může způsobit vznik bílých skvrn (pozinkované plechy), černých skvrn (aluzinkové plechy) nebo poškození lakované vrstvy. Proto je nutné skladovat plechy v suchých a větraných prostorách mimo dosah chemicky agresivních látek, přímého slunce a vody (možnost zapaření plechu).
 • Oddělte materiál od země min. 20 cm.
 • Plechy se musí oddělit proklady nebo postavit (například ke zdi).
 • Při krátkodobém uložení plechu v otevřeném prostoru (během montáže) zajistěte naklonění tak, aby odtékala voda. Zajistěte jednoduché zakrytí s možností větrání.
 • Celý povrch plechů musí být suchý.


* Barevnost odstínu se může lišit v závislosti na šarži!

** Při splnění záručních podmínek výrobce (viz záložka související soubory).

Doplňkové parametry

Kategorie: Trapézové plechy
Celková šířka: ~ 1173 mm
Hmotnost: ~ 4,5kg/m2
Počet v balení: 1 m2
Povrch: Aluminium MAT
Tloušťka: 0,6 mm
Typ: Plechové krytiny
Uveďte do poznámky: požadovanou délku
Výška profilu: 16,5 mm (T18 Plus)
Záruka: 60 let**
Dostupnost: Zakázková výroba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: