Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Plechová krytina střešní panel RETRO 25/554 Aluminium STUCCO 0,6 Blachotrapez

Kód: 412112991
Novinka
Značka: BLACHOTRAPEZ
385 Kč / m2 318,18 Kč bez DPH
2 - 5 týdnů
Barvy
Typ provedení

Střešní panely mají velmi univerzální charakter a širokou škálu použití a těší se vysoké popularitě ve stavebnictví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní a fasádní krytina panel RETRO 25/554 plechové krytiny Blachotrapez provedení Aluminium STUCCO

Do poznámky uveďte počet kusů a rozměr střechy (plechová krytina se krátí na míru, cena za m2 = celková šířka x délka) operátor s Vámi domluví detaily.
Panely se stojatou drážkou navazují na tradiční způsob pokrývání "s falcem". Funkčnost, rychlost a jednoduchost montáže i výjimečný design se osvědčuji jak při renovaci památkových objektu, tak v moderním stavebnictví, ale i u sakrálních staveb a veřejných objektů. Vybavení panelů západkovým zámkem umožňuje rychlé a pevné spojování se zachováním vysoké těsnosti, čímž výrazně předčí plechy s dvojitou drážkou. Střešní panel Retro 25 / 554 se vyrábí se dvěma podélnými prolisy uprostřed, trapézovým nebo kuželovým. Montážní otvory rozmístěné podél drážky dovolí zakrýt upevňovací šrouby sousedním panelem, což má příznivý vliv na estetiku střešní krytiny. Zvýšená pevnost umožňuje pokládat panely na latě bez nutnosti provedení plného záklopu střechy. Pro dokonalé provedení střešní krytiny nabízíme ucelenou řadu klempířských doplňků, které jsou její nedílnou součásti a nejenže ji chrání proti zatékání a zalévání, ale zároveň plní estetickou funkci.
Střešní panely se dodávají v podobě hotových prvků určených pro vytváření obkladů stěn a střešních plášťů s minimálním sklonem 9º. Tyto krytiny jsou využívány jako dokončovací prvky a také zabezpečují stavbu. Montáž a použití trapézového plechu musí být v souladu s technickou projektovou dokumentací, montážním návodem a doporučením výrobce, platnými normami a Technicko-stavebními předpisy.

*Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

Aluminium STUCCO Blachotrapéz

Aluminium STUCCO/MAT – neobvykle tvarovaný povrch plechové střešní krytiny (pomerančová kůra), který krytině dává exkluzivní vzhled, lépe tlumí zvuky deště a zajišťuje vysoký komfort používání.

 • velmi lehký – jeho hustota je pouze 2,7g/cm³, což umožňuje navrhnout lehčí konstrukci budovy a snížit náklady stavby.
 • 100% obnovitelný – ekologický materiál, plně recyklovatelný, v tomto procesu neztrácí své původní vlastnosti.
 • Trvanlivý a odolný. Pevnost v tahu v současné době vyráběných hliníkových slitin je srovnatelná s ocelí. Hliník je odolný vůči drsným povětrnostním podmínkám, proto je častou volbou v mnoha řešeních.
 • Plastický – je měkký a práce s ním je snadná. Díky vysoké plasticitě je možné z hliníku vytvořit skoro každý produkt.
 • Hliník odolný proti korozi se samovolně pokrývá tenkou vrstvou kyslíku, která zabraňuje další oxidaci – takto se sám obnovuje.

 

Technické parametry:

retro25-554

    Sklon střechy: minimálně 9°
    Celková šířka: ∼ 554 mm
    Efektivní šířka: 521 mm 
    Tloušťka: 0,6 mm
    Výška drážky: 25 mm
    Výška "clik": 19 mm
    Délka tabule: min 1400 / max. 8000 mm
    Hmotnost: ∼ 4,5 kg / m2

retro25-554-tp

Dostupné barvy:

Vzorník Aluminium STUCCO MAT hrubozrnný_1

Doprava a skladování:

 • Na přenášení tabulí musí být k dispozici tolik osob, aby se plechy nepřesouvaly po sobě nebo po zemi. Aby se plechy neohýbaly, musí se chytit v místech profilace, kde jsou nejpevnější. Tak se minimalizuje možnost poškození povrchové úpravy.
 • Pokud budou plechy skladovány delší čas (max. 3 měsíce), musí být okamžitě odstraněna ochranná fólie. Působení slunce a vlhkosti způsobuje poškození povrchové úpravy, znesnadňuje odstranění ochranné fólie a zbytky lepidla.
 • Během skladování musí být výrobky chráněny před prudkými změnami teploty a vzdušné vlhkosti. Ty způsobují kondenzaci páry. Nedodržení tohoto doporučení může způsobit vznik bílých skvrn (pozinkované plechy), černých skvrn (aluzinkové plechy) nebo poškození lakované vrstvy. Proto je nutné skladovat plechy v suchých a větraných prostorách mimo dosah chemicky agresivních látek, přímého slunce a vody (možnost zapaření plechu).
 • Oddělte materiál od země min. 20 cm.
 • Plechy se musí oddělit proklady nebo postavit (například ke zdi).
 • Při krátkodobém uložení plechu v otevřeném prostoru (během montáže) zajistěte naklonění tak, aby odtékala voda. Zajistěte jednoduché zakrytí s možností větrání.
 • Celý povrch plechů musí být suchý.

Kompletní znění záručních podmínek viz záložka Související soubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Střešní a fasádní panely
Celková šířka: ~ 554 mm
Hmotnost: ~ 4,5 kg/m2
Počet v balení: 1 m2
Povrch: Aluminium STUCCO
Tloušťka: 0,6 mm
Uveďte do poznámky: požadovanou délku
Výška drážky: 25 mm
Záruka: 60 let**

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: