Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Plechová krytina střešní panel Blachotrapez RETRO 25/340 0,5 Aluzinek

Kód: 41211191
Značka: BLACHOTRAPEZ
430 Kč –35 %
Plechová krytina střešní panel Blachotrapez RETRO 25/340 0,5 Aluzinek
430 Kč –35 % 279 Kč / m2 230,58 Kč bez DPH
Do 10 dnů
Typ provedení:

Střešní panely mají velmi univerzální charakter a širokou škálu použití a těší se vysoké popularitě ve stavebnictví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní a fasádní krytina panel RETRO 25 / 340 plechové krytiny Blachotrapez provedení Aluzinek

Do poznámky uveďte počet kusů a rozměr střechy (plechová krytina se krátí na míru, cena za m2 = celková šířka x délka) operátor s Vámi domluví detaily, v případě dotazu volejte 773 947 491.
Panely se stojatou drážkou navazují na tradiční způsob pokrývání "s falcem". Funkčnost, rychlost a jednoduchost montáže i výjimečný design se osvědčuji jak při renovaci památkových objektu, tak v moderním stavebnictví, ale i u sakrálních staveb a veřejných objektů. Vybavení panelů západkovým zámkem umožňuje rychlé a pevné spojování se zachováním vysoké těsnosti, čímž výrazně předčí plechy s dvojitou drážkou. Střešní panel Retro 25 /340 se vyrábí s jedním podélným prolisem uprostřed, trapézovým nebo kuželovým. Montážní otvory rozmístěné podél drážky dovolí zakrýt upevňovací šrouby sousedním panelem, což má příznivý vliv na estetiku střešní krytiny. Zvýšená pevnost umožňuje pokládat panely na latě, bez nutnosti provedení plného záklopu střechy. Pro dokonalé provedení střešní krytiny nabízíme ucelenou řadu klempířských doplňků, které jsou její nedílnou součásti a nejenže ji chrání proti zatékání a zalévání, ale zároveň plní estetickou funkci.
Střešní panely se dodávají v podobě hotových prvků určených pro vytváření obkladů stěn a střešních plášťů s minimálním sklonem 9º. Tyto krytiny jsou využívaný jako dokončovací prvky a také zabezpečují stavbu. Montáž a použití trapézového plechu musí být v souladu s technickou projektovou dokumentací, montážním návodem a doporučením výrobce, platnými normami a technicko-stavebními předpisy.

*Kupující bere na vědomí, že dle  ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

aluzinek-blachotrapez ALUZINEK AZ 185 - Blachotrapez jako první na český trh zavedli do výroby Aluzinek AZ185 na výrobu střešních krytin. Aluzinek je plech oboustranně pokrytý slitinou hliníku a zinku během žárové galvanizace, což je podobný proces jako žárové zinkování. Aluzinek splňuje nejvyšší požadavky na odolnost plechů proti atmosférické korozi a korozi ve vlhkém prostředí. Procentuální podíl jednotlivých komponentů ve slitině: hliník 55%, zinek 43% a křemík 1,6%. Toto složení zaručuje vysokou odolnosti proti korozi díky synergickému působení katodové ochrany zinku a stínícího efektu hliníku. Společnost BLACHOTRAPEZ používá jen Aluzinek s povrchem 185g/m2 (výrobek s 25ti letou zárukou)

Výhody:

 • 2 až 6 krát násobná odolnost proti atmosférické korozi (v závislosti na agresivitě prostředí).
 • Výrazně lepší plastičnost povrchu.
 • Katodová ochrana řezných ran.
 • Odolnost proti zvýšeným teplotám (do 35°C bez jakékoliv změny povrchu).
 • Nižší hmotnost do (3%) proti pozinkované oceli.
 • Vyšší odolnost proti korozi v případě „Testu v solné komoře".
   

Technické parametry:

retro25-340     Sklon střechy: minimálně 9°
    Celková šířka: ∼ 340 mm
    Efektivní šířka: 309 mm 
    Tloušťka: 0,5 mm
    Výška drážky: 25 mm
    Výška "clik": 19 mm
    Délka tabule: min 1400 / max. 8000 mm
    Hmotnost: ∼ 4,5 kg/m2

retro25-340-tp

Doprava a skladování:

 • Na přenášení tabulí musí být k dispozici tolik osob, aby se plechy nepřesouvali po sobě nebo po zemi. Aby se plechy neohýbali musí se chytit v místech profilace, kde jsou nejpevnější . Tak se minimalizuje možnost poškození povrchové úpravy.
 • Pokud budou plechy skladovány delší čas (max. 3 měsíce), musí být okamžitě odstraněna ochranná fólie. Působení slunce a vlhkosti způsobuje poškození povrchové úpravy, znesnadňuje odstranění ochranné fólie a zbytky lepidla.
 • Během skladování musí být výrobky chráněny před prudkými změnami teploty a vzdušné vlhkosti. Ty způsobují kondenzaci páry. Nedodržení tohoto doporučení může způsobit vznik bílých skvrn (pozinkované plechy), černých skvrn (aluzinkové plechy) nebo poškození lakované vrstvy. Proto je nutné skladovat plechy v suchých a větraných prostorách mimo dosah chemicky agresivních látek, přímého slunce a vody (možnost zapaření plechu).
 • Oddělte materiál od země min. 20cm.
 • Plechy se musí oddělit proklady nebo postavit (například ke zdi).
 • Při krátkodobém uložení plechu v otevřeném prostoru (během montáže) zajistěte naklonění tak, aby odtékala voda. Zajistěte jednoduché zakrytí s možností větrání.
 • Celý povrch plechů musí být suchý.

Kompletní znění záručních podmínek viz záložka Související soubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Střešní a fasádní panely
Celková šířka: ~ 340 mm
Hmotnost: ~ 4,5 kg/m2
Počet v balení: 1 m2
Povrch: Aluzinek
Tloušťka: 0,5 mm
Typ: Střešní a fasádní panely
Uveďte do poznámky: požadovanou délku
Výška drážky: 25 mm
Záruka: 25 let*

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: