Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Plechová krytina KINGAS Eco Plus modul 350 mm lesklá RAL 9005 černá AKCE

Kód: 412320599005
Akce Expedujeme do 24 hodin
Značka: BLACHOTRAPEZ
572 Kč –40 %
Plechová krytina KINGAS Eco Plus modul 350 mm lesklá RAL 9005 černá AKCE
572 Kč –40 % 343 Kč / ks 283,47 Kč bez DPH 187,64 Kč / 1 m2
Skladem

Elegantní a lehká střešní krytina s jemně vlnitým vzorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní krytina plechová KINGAS Eco Plus Modular imitace tašek plechové krytiny v provedení RAL 9005 polyester standard - šablona

!Kalkulátor pro plechové tabule je pouze orientační. Velmi důležitý je rozměr krytiny a překlad jednotlivých tabulí při pokládání na střechu. Pokud si nejste jistí přesnou spotřebou krytiny, poraďte se s naším technickým poradcem, aby nedošlo k situaci, kdy Vám materiál bude chybět - v případě dotazu volejte 773 947 491

Trvalá a krásná střecha, to je plechová krytina. Střešní krytina KINGAS je elegantní a lehká, s efektním jemně vlnitým vzorem.  Své využití najede u novostaveb a rekonstrukcí, protože nezatěžuje krov a statiku budovy. Bude ozdobou každého rodinného domu, hospodářské stavby nebo veřejného objektu. Pro dokonalé provedení střešní krytiny nabízíme ucelenou řadu klempířských doplňků, které jsou její nedílnou součásti a nejenže ji chrání proti zatékání a zalévání, ale zároveň plní estetickou funkci.

Protože si ceníme našich zákazníků, vsadili jsme na nejvyšší kvalitu nabízených výrobků. Na jejích výrobu používáme nejkvalitnější materiály dodávané předními světovými výrobci: ThyssenKrupp, TATA Steel a U.S Steel. Právě díky použití kvalitních materiálů je plechová krytina odolnější vůči špíně, korozi a poškrabání.

raltrapez  POLYESTER Standard [RAL] Krytiny s organickým povrchem jsou nejoblíbenější mezi plechovými střešními krytinami. 
V současnosti se používají pozinkované ocelové plechy s oboustrannou vrstvou základní barvy a vrchní vrstvou organického dekoračního laku.
Poslední vrstva je nejdůležitější, protože určuje barvu a strukturu povrchu a také chrání před působením vnějších vlivů.


Parametry:

kingas-15     Sklon střechy minimálně 9°
    Celková šířka: ∼ 1195 mm
    Efektivní šířka: 1120 mm 
    Tloušťka: 0,45 mm
    Výška prolisu: 14 mm
    Výška profilu: 22 mm
    Délka modulu tašky: 350 mm
    Délka šablony: 1530 mm
    Efektivní délka: 1400 mm
    Hmotnost: ∼ 4,5kg/m2

kingaseprt

Doprava a skladování:

  • Na přenášení tabulí musí být k dispozici tolik osob, aby se plechy nepřesouvali po sobě nebo po zemi. Aby se plechy neohýbali musí se chytit v místech profilace, kde jsou nejpevnější . Tak se minimalizuje možnost poškození povrchové úpravy.
  • Během skladování musí být výrobky chráněny před prudkými změnami teploty a vzdušné vlhkosti. Ty způsobují kondenzaci páry. Nedodržení tohoto doporučení může způsobit vznik bílých skvrn (pozinkované plechy), černých skvrn (aluzinkové plechy) nebo poškození lakované vrstvy. Proto je nutné skladovat plechy v suchých a větraných prostorách mimo dosah chemicky agresivních látek, přímého slunce a vody (možnost zapaření plechu).
  • Oddělte materiál od země min. 20cm.
  • Plechy se musí oddělit proklady nebo postavit (například ke zdi).
  • Při krátkodobém uložení plechu v otevřeném prostoru (během montáže) zajistěte naklonění tak, aby odtékala voda. Zajistěte jednoduché zakrytí s možností větrání.
  • Celý povrch plechů musí být suchý.

Kompletní znění záručních podmínek viz záložka Související soubory

Doplňkové parametry

Kategorie: BLACHOTRAPEZ
Barva RAL : 9005 černá
Celková délka: 1530 mm
Celková šířka: 1195 mm
Délka tašky: 350 mm
Efektivní délka: 1400 mm
Hmotnost šablony: ~ 8 kg
Počet v balení: 1 m2
Povrch: RAL lesklý
Šablona: 1,8283 m2
Tloušťka: 0,45 mm
Typ: Plechové tašky
Výška profilu: 22 mm
Záruka: 10 let*
jednotky: m2
Množství v balení: 1.8283

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: