Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Plechová krytina Blachotrapez ENIGMA 30 0,5 PLADUR IceCrystal

Kód: 41301104
Novinka
Značka: BLACHOTRAPEZ
308 Kč / m2 254,55 Kč bez DPH
2 - 4 týdny
Barvy UTK

Střešní krytina ENIGMA je spojením klasiky a moderní formy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní krytina ENIGMA 30 Blachotrapez v provedení PLADUR IceCrystal

Do poznámky uveďte počet kusů a rozměr střechy (plechová krytina se krátí na míru, cena za m2 = celková šířka x délka) operátor s Vámi domluví detaily.

ENIGMA vás překvapí i v momentě, kdy čekáte na překvapení. Prvním překvapením je spojení klasiky s moderní formou. Tato střešní krytina je dostupná v kombinaci s většinou povrchových úprav nabízených společností Blachotrapez.  Symetrický profil Enigma je velmi unikátní a nejlépe se vyjímá v černé a cihlové barevné variantě.

Pro dokonalé provedení střešní krytiny nabízíme ucelenou řadu klempířských doplňků, které jsou její nedílnou součásti a nejenže ji chrání proti zatékání a zalévání, ale zároveň plní estetickou funkci. Protože si ceníme našich zákazníků, vsadili jsme na nejvyšší kvalitu nabízených výrobků. Na jejich výrobu používáme nejkvalitnější materiály dodávané předními světovými výrobci: ThyssenKrupp, TATA Steel a U.S Steel. Právě díky použití kvalitních materiálů je krytina ENIGMA odolnější vůči špíně, korozi a poškrabání.

*Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

PLADUR IceCrystal

Pladur® Relief IceCrystal

Plech s patentovaným povrchem imitujícím krystalky ledu, 3vrstvá povrchová úprava, tloušťka povrchu minimálně 36 mikronů. Plech dle rozhodnutí komise 96/603/EC splňuje požadavky třídy A2 protipožární ochrany a může být použitý v třídě koroze C4, v souladu s normou EN ISO 12944-2.

 

 Technické parametry:

ENIGMA hlavní
 • Celková šířka: ∼ 1176 mm
 • Efektivní šířka: 1100 mm 
 • Výška prolisu: 30 mm
 • Tloušťka: 0,5 mm
 • Délka vlny: 220 mm
 • Výška profilu: 26 mm
 • Délka modulu: 350 mm
 • Délka tabule: min. 720 / max. 5970 mm
 • Hmotnost: ∼ 4,5 kg / m2

ENIGMA náčrt

Dostupné barvy:

Screenshot_12

Doprava a skladování:

 • Na přenášení tabulí musí být k dispozici tolik osob, aby se plechy nepřesouvaly po sobě nebo po zemi. Aby se plechy neohýbaly, musí se chytit v místech profilace, kde jsou nejpevnější. Tak se minimalizuje možnost poškození povrchové úpravy.
 • Pokud budou plechy skladovány delší čas (max. 3 měsíce), musí být okamžitě odstraněna ochranná fólie. Působení slunce a vlhkosti způsobuje poškození povrchové úpravy, znesnadňuje odstranění ochranné fólie a zbytky lepidla.
 • Během skladování musí být výrobky chráněny před prudkými změnami teploty a vzdušné vlhkosti. Ty způsobují kondenzaci páry. Nedodržení tohoto doporučení může způsobit vznik bílých skvrn (pozinkované plechy), černých skvrn (aluzinkové plechy) nebo poškození lakované vrstvy. Proto je nutné skladovat plechy v suchých a větraných prostorách mimo dosah chemicky agresivních látek, přímého slunce a vody (možnost zapaření plechu).
 • Oddělte materiál od země min. 20 cm.
 • Plechy se musí oddělit proklady nebo postavit (například ke zdi).
 • Při krátkodobém uložení plechu v otevřeném prostoru (během montáže) zajistěte naklonění tak, aby odtékala voda. Zajistěte jednoduché zakrytí s možností větrání.
 • Celý povrch plechů musí být suchý.

Kompletní znění záručních podmínek viz záložka Související soubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Plechové tašky
Celková šířka: ~ 1176 mm
Délka modulu: 350 mm
Hmotnost: ~ 4,5 kg/m2
Počet v balení: 1 m2
Povrch: PLADUR IceCrystal
Tloušťka: 0,5 mm
Typ: Plechové tašky
Uveďte do poznámky: požadovanou délku
Výška profilu: 26 mm
Záruka: 55 let*
Výška prolisu: 30 mm
Minimální délka listu: 720 mm
Skutečná šířka pokrytí: 1100 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: