Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Plechová krytina Blachotrapez DIAMENT Eco Plus 0,6 taška 350 mm Aluminium MAT

Kód: 41232369
Novinka Záruka 60 let
Značka: BLACHOTRAPEZ
356 Kč / m2 294,21 Kč bez DPH
2 - 5 týdnů
Barvy

Plechová krytina s tradičním vzorem střešní tašky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní krytina plechová DIAMENT Eco Plus imitace tašek 350 plechové krytiny Blachotrapez provedení Aluminium MAT

Do poznámky uveďte počet kusů a rozměr střechy (plechová krytina se krátí na míru, cena za m2 = celková šířka x délka) operátor s Vámi domluví detaily.
Plechová střešní krytina DIAMENT se vyznačuje tradičním vzorem střešních tašek. Zaručí pro Vaši střechu charakteristický vzhled a bude ozdobou každého rodinného domu, hospodářské, církevní budovy nebo veřejného objektu. Své využití najde u novostaveb i u rekonstrukcí, protože nezatěžuje krov a statiku budovy. Neodmyslitelnou výhodou plechové tašky je nízká hmotnost, což je prakticky 10-krát méně než hmotnost tradiční pálené tašky.

Tvar plechové krytiny Diament byl navržen tak, aby množství odpadu při pokládaní byl co nejmenší. A montáž krytiny je maximálně bezproblémová a jednoduchá. Pro dokonalé provedení střešní krytiny nabízíme ucelenou řadu klempířských doplňků, které jsou její nedílnou součásti a nejenže ji chrání proti zatékání a zalévání, ale zároveň plní estetickou funkci.
Protože si ceníme našich zákazníků, vsadili jsme na nejvyšší kvalitu nabízených výrobků. Na jejích výrobu používáme nejkvalitnější materiály dodávané předními světovými výrobci: ThyssenKrupp, TATA Steel a U.S Steel. Právě díky použití kvalitních materiálů je plechová krytina odolnější vůči špíně, korozi a poškrabání.

*Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

Aluminium STUCCO Blachotrapéz

Aluminium STUCCO/MAT – neobvykle tvarovaný povrch plechové střešní krytiny (pomerančová kůra), který krytině dává exkluzivní vzhled, lépe tlumí zvuky deště a zajišťuje vysoký komfort používání.

 • velmi lehký – jeho hustota je pouze 2,7g/cm³, což umožňuje navrhnout lehčí konstrukci budovy a snížit náklady stavby.
 • 100% obnovitelný – ekologický materiál, plně recyklovatelný, v tomto procesu neztrácí své původní vlastnosti.
 • Trvanlivý a odolný. Pevnost v tahu v současné době vyráběných hliníkových slitin je srovnatelná s ocelí. Hliník je odolný vůči drsným povětrnostním podmínkám, proto je častou volbou v mnoha řešeních.
 • Plastický – je měkký a práce s ním je snadná. Díky vysoké plasticitě je možné z hliníku vytvořit skoro každý produkt.
 • Hliník odolný proti korozi se samovolně pokrývá tenkou vrstvou kyslíku, která zabraňuje další oxidaci – takto se sám obnovuje.

 

Technické parametry:

diamenteco plus     Sklon střechy minimálně 14°
    Celková šířka: ∼ 1200 mm
    Efektivní šířka: 1120 mm 
    Tloušťka: 0,6 mm
    Výška prolisu: 14 mm
    Výška profilu: 22 mm
    Délka vlny: 224 mm
    Délka modulu tašky: 350 mm
    Délka tabule: min 850 / max. 5750 mm
    Hmotnost: ∼ 4,5 kg / m2

diament-ecoplus

Dostupné barvy:

Vzorník Aluminium STUCCO MAT hrubozrnný_1

Doprava a skladování:

 • Na přenášení tabulí musí být k dispozici tolik osob, aby se plechy nepřesouvaly po sobě nebo po zemi. Aby se plechy neohýbaly, musí se chytit v místech profilace, kde jsou nejpevnější. Tak se minimalizuje možnost poškození povrchové úpravy.
 • Pokud budou plechy skladovány delší čas (max. 3 měsíce), musí být okamžitě odstraněna ochranná fólie (pokud se vyskytuje). Působení slunce a vlhkosti způsobuje poškození povrchové úpravy, znesnadňuje odstranění ochranné fólie a zbytky lepidla.
 • Během skladování musí být výrobky chráněny před prudkými změnami teploty a vzdušné vlhkosti. Ty způsobují kondenzaci páry. Nedodržení tohoto doporučení může způsobit vznik bílých skvrn (pozinkované plechy), černých skvrn (aluzinkové plechy) nebo poškození lakované vrstvy. Proto je nutné skladovat plechy v suchých a větraných prostorách mimo dosah chemicky agresivních látek, přímého slunce a vody (možnost zapaření plechu).
 • Oddělte materiál od země min. 20 cm.
 • Plechy se musí oddělit proklady nebo postavit (například ke zdi).
 • Při krátkodobém uložení plechu v otevřeném prostoru (během montáže) zajistěte naklonění tak, aby odtékala voda. Zajistěte jednoduché zakrytí s možností větrání.
 • Celý povrch plechů musí být suchý.

** Při splnění záručních podmínek výrobce (viz záložka související soubory).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plechové tašky
Celková šířka: ~ 1200 mm
Délka tabule: min 850 / max 5750 mm
Délka tašky: 350 mm
Hmotnost: ~ 4,5 kg/ m2
Počet v balení: 1 m2
Povrch: Aluminium MAT
Tloušťka plechu: 0,6 mm
Uveďte do poznámky: požadovanou délku
Záruka: 60 let**
Dostupnost: Zakázková výroba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: