Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Ochranné brýle LYNX kouřové ultralehké

Kód: 4110-002-720-00
Novinka
Značka: CANIS CXS
99 Kč / ks 81,82 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Ultralehké - 22 g, bez kovových částic, integrovaný chránič obočí, zaoblené provedení poskytuje výborné krytí a neomezené zorné pole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné pracovní brýle LYNX kouřové ultralehké

Ultralehké bezobroučkové brýle s integrovaným chráničem obočí a pevnou délkou postranic vážící 22 g. Neobsahují kovové částice. Zaoblené provedení poskytuje výborné krytí a neomezené zorné pole. Vhodné pro dlouhodobé nošení. Vyrobeny v jednoduchém a stylovém designu. Konstrukce brýlí je tvořena tak, aby poskytly dobré krytí zraku, široké zorné pole a pružné postranice jsou vhodné pro široký rozsah velikostí hlavy.

Kvalitní polykarbonát, ze kterého je vyroben zorník s ochranou proti ultrafialovému záření UV400 absorbuje 99.9% UVA a UVB záření. Zajišťuje, že brýle splňují požadavky optické třídy 1, jsou určeny pro ochranu proti vysokorychlostním částicím s nízkou energií dle mechanické pevnosti F a splňují požadavky dle norem EN 166 a EN 172.

Vhodné pro: řidiče, činnosti ve venkovním prostředí například v oborech stavebnictví, strojírenství, montáže, kontrolní činnosti, opravárenství a sport.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Barva: Kouřová
Typ: Oděvní doplňky
Určení: Pro muže, Unisex, Pro ženy
Velikost: Univerzální
Hmotnost: 0,03 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: