Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Kovaná klika KONSTANZ Kovaná šedočerná

Kód: GA-KONSTANZ
Novinka
Značka: MP-KOVÁNÍ
1 829 Kč / ks 1 511,57 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Typ rozteče
Typ zámku

Kvalitní kovaná klika KONSTANZ pro hezkou ozdobu všech dveří

Detailní informace

Detailní popis produktu

Štítové kování KONSTANZ Kovaná šedočerná

Kovaná štítová klika KONSTANZ je výjimečná díky svému nádherně zpracovanému vzhledu a stává se tak klenotem každých dveří.  

 Technické parametry:

  • typ rozteče (vzdálenost kliky od otvoru pro klíč): 72 mm / 90 mm
  • povrchová úprava: kovaná kovaná šedočerná
  • druh kování: štítové Montáž:

Montáž je velmi důležitou součástí funkčnosti výrobku. Dbejte prosím na její správnost a to důkladným, přesným, přímým zaměřením a vrtáním otvorů. Doporučujeme vám používat montážní návody (jsou součástí balení klik, případně je naleznete na naší webové stránce, nebo se poraďte u prodejce). Neupravujte prosím kování při montáži a použijte na montáž příslušné díly, které se nacházejí v balení. Nezapomeňte před instalací mechaniku promazat univerzálním mazivem


 

Ošetření:

K čištění a ošetřování nepoužívejte žádné agresivní chemikálie a čistící prostředky. Čistěte pouze měkkým, vlhkým hadrem. Při vydávání nestandardních (pisklavých) zvuků nebo při drhnutí použijte univerzální mazivo. Polosyntetický sprej, který slouží k mazání různých mechanických pohyblivých částí jako řetězy, převodovky, zámky atd. Poskytuje ochranu proti korozi, je odolný vůči vodě, slanému a kyselému prostředí


 

Balení:

Pro dokonalé zajištění ochrany výrobku a komfort přepravy jsme pro vás připravili různé balení výrobků (sáčky, krabičky, kartony, blistry atd.). Používáme jednotný design, který je charakteristický pro značku MP KOVÁNÍ. Balení standardně obsahuje návod k použití, šablonu pro montáž kování, potřebné šrouby, imbusové klíče atd.


 

Záruka:

Záruka se nevztahuje na poškození výrobku nesprávným ošetřováním, na opotřebení výrobku používáním, případně mechanickým poškozením (např. klíči, prstýnky a pod.). Záruka se rovněž nevztahuje na výrobky, které byly po zakoupení dodatečně upravovány zákazníkem nebo jeho montážníkem. Stejně na výrobky znehodnocené nekvalitní montáží, na znehodnocení zboží manipulací a vlastní přepravou. Rovněž na umístění výrobku do nevhodného prostředí - viz „ Povrchové úpravy - symboly“.


 

Garance kvality:

Při dodržování všech našich pokynů a upozornění (vhodný výběr do prostředí, manipulace se zbožím, kvalitní montáž a ošetřování výrobku) vám garantujeme dlouhodobou životnost výrobků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Štítové kování
Počet v balení: 1 ks
Typ povrchu: Kovaná šedočerná
Záruka: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: