Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Dilatační pásek s fólií a samolepicí páskou 8 x 100 mm - role 50m

Kód: 101.200037
VÝPRODEJ
Značka: PRODOMOS line
569,43 Kč –39 %
Dilatační pásek s fólií a samolepicí páskou 8 x 100 mm - role 50m
569,43 Kč –39 % 348,99 Kč / ks 288,42 Kč bez DPH 6,98 Kč / 1 m
Skladem

Je vyroben z napěňovaného polyetylenu a slouží k oddělení plovoucí podlahové konstrukce od svislé stěny. Trvale pružná výplň dilatačních spár snižující přenos hluku z podlah do obvodových zdí. Dilatace mezi konstrukcí podlahy a konstrukcí stěny a zabraňuje protečení betonu při lití podlahy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dilatační pásek okrajový s folií a samolepicím páskem.

 Je vyroben z napěňovaného polyetylenu a slouží k oddělení plovoucí podlahové konstrukce od svislé stěny. Je součástí realizace izolace podlahy a to jak tepelné, tak i akustické a je velice důležitý pro správnou funkci plovoucí podlahy. Mirelon Dilatační pás s fólií se používá jako dilatace mezi konstrukcí podlahy a konstrukcí stěny a zabraňuje protečení betonu při lití podlahy. Trvale pružná výplň dilatačního pásu namáhaných dilatačních spár. Vyznačující se schopností eliminovat negativní vlivy tepelné roztažnosti stavebních materiálů. Speciální konstrukce dilatačního pásů zabraňuje úniku cementové vody z betonu do obvodového zdiva či volných ploch. Trvale pružná výplň dilatačních spár snižuje přenos hluku z podlah do obvodových zdí.
Samolepicí proužek slouží jako dočasná fixace pro jednodušší přichycení ke stavební konstrukci. Pro trvalé uchycení doporučujeme použit hřebíčky nebo spony. 

Vlastností:

  • Vynikající tepelně izolační vlastnosti.
  • Ohebnost a trvalá pružnost.
  • Snadná zpracovatelnost a dělitelnost.
  • Nenasákavý a chemicky odolný.
  • Integrovaný lepicí proužek pro snadnější použití.

Materiály z pěnového polyetylénu je nutné skladovat v suchém a krytém prostředí, nesmí být vystavovány přímému slunečnímu záření! Materiály se samolepicím proužkem je možné skladovat maximálně 1 měsíc při teplotách od 10°C do 35°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dilatační pásy a fólie
Barevné provedení: Dle skladových zásob
Délka: 50 m
Počet v balení: 50 m
Šířka: 100 mm
Tloušťka: 8 mm
jednotky: m
Množství v balení: 50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: