Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Blachotrapez Rovinné plechy 0,5 tabule plechu 1,25 x 2 m PLADUR IceCrystal

Kód: 41233050
Značka: BLACHOTRAPEZ
1 152,40 Kč –33 %
Blachotrapez Rovinné plechy 0,5 tabule plechu 1,25 x 2 m PLADUR IceCrystal
1 152,40 Kč –33 % 772,16 Kč / ks 638,15 Kč bez DPH
Do 10 dnů
Barvy TK

Rovinné tabulové plechy pro montáž detailů plechových krytin a trapézové plechů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rovinné plechy 0,5 plechové tabule 1,25 x 2 m provedení IceCrystal PLADUR - 36 µm

Rovinné tabulové plechy jsou vhodné pro montáž detailů plechových krytin a trapézových plechů. Rovinný plech Blachotrapez je vhodným klempířským doplňkem ke krytinám Blachotrapez. Můžete jej použít při rekonstrukcích střech, vytváření lehkých obvodových plášťů nebo pro výrobu atypických lemovacích profilů.

pladur-ice PLADUR® Relief IceCrystal. Lakované plechy s metalickou vrstvou ZM EcoProtect®. Systém nanášení povlaju PLADUR ZM spočívá v povlékání ocelového jádra vrstvou zinku a hořčíku s hmotností 130 g/ m2 a třemi vrstvami organického povlaku. Plechy Relief IceCrystal mají patentovaný povrch imitující krystalky ledu. 3-vrstvá povrchová úprava s tloušťkou povrchu minimálně 36 mikronů.

 

Dostupné barvy:

pladuricecrystal

Doprava a skladování:

  • Na přenášení tabulí musí být k dispozici tolik osob, aby se plechy nepřesouvali po sobě nebo po zemi. Aby se plechy neohýbali musí se chytit v místech profilace, kde jsou nejpevnější . Tak se minimalizuje možnost poškození povrchové úpravy.
  • Pokud budou plechy skladovány delší čas (max. 3 měsíce), musí být okamžitě odstraněna ochranná fólie. Působení slunce a vlhkosti způsobuje poškození povrchové úpravy, znesnadňuje odstranění ochranné fólie a zbytky lepidla.
  • Během skladování musí být výrobky chráněny před prudkými změnami teploty a vzdušné vlhkosti. Ty způsobují kondenzaci páry. Nedodržení tohoto doporučení může způsobit vznik bílých skvrn (pozinkované plechy), černých skvrn (aluzinkové plechy) nebo poškození lakované vrstvy. Proto je nutné skladovat plechy v suchých a větraných prostorách mimo dosah chemicky agresivních látek, přímého slunce a vody (možnost zapaření plechu).
  • Oddělte materiál od země min. 20cm.
  • Plechy se musí oddělit proklady nebo postavit (například ke zdi).
  • Při krátkodobém uložení plechu v otevřeném prostoru (během montáže) zajistěte naklonění tak, aby odtékala voda. Zajistěte jednoduché zakrytí s možností větrání.
  • Celý povrch plechů musí být suchý.

Kompletní znění záručních podmínek viz záložka Související soubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k plechům
Celková šířka: 1250 mm
Délka tabule: 2000 mm
Počet v balení: 1 ks
Povrch: PLADUR IceCrystal
Tabule: 2,5 m2
Typ: Rovinné plechy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: