Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Bezpečnostní klika TUPAI TI-SALVO-3199 CP-Chrom perla chrom ochranné kování

Kód: SA187587
DOPRODEJ
Značka: MP-KOVÁNÍ
1 299 Kč / ks 1 073,55 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Typ rozteče
Typ zámku

Kvalitní zpevněné bezpečnostní kování SALVO pro maximální ochranu dveří a majetku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní kování TI - SALVO - 3199 OC - Chrom lesklý

Bezpečnostní štítové kování SALVO je zárukou kvality i precizního zabezpečení dveří. Je ideální pro vstupní, vchodové či bezpečnostní dveře. Tento druh kování obsahuje vratný mechanismus kliky (pružin).
 Štítová klika na vchodové a bezpečnostní dveře se zpevněným hranatým úzkým štítem bez překrytí cylindrické vložky je vyrobena z materiálů vysoké kvality - zamak a je povrchově upravena. Hranatý úzký štít má rozměry 35 mm x 250 mm a tloušťku 11 mm.

Zpevněné kování vyvinuté pro hliníkové, plastové nebo dřevěné dveře s úzkým profilem, kde se nevyžaduje bezpečnostní certifikát. Povrchová úprava chrom lesklý, chrom broušený, bílá, černá jsou vhodné i do exteriéru.Vlastnosti zpevněného kování pro TUPAI SAFETY LINE:

  • vratný mechanismus kliky
  • tichý chod
  • dlouhodobá životnost
  • 5 - letá záruka na funkčnost mechanikyPro sladěný interiérový design bez zbytečných rušivých prvků umíme na požádání dodat kteroukoliv z klik TUPAI na tento štít. Váš požadavek rádi naceníme individuálně.

Je to jen na vašem rozhodnutí, jakou rozteč a jaké provedení si vyberete z naší široké nabídky. V případě, že se neumíte rozhodnout, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.
Upozornění:

  • U zpevněného kování je třeba znát rozteč - vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče. Standardní vzdálenost je 72, 90 nebo 92 mm.
  • Kování s roztečí 72 a 90 mm je standardem pro tloušťku dveří od 38 mm do 50 mm.
  • Kování s roztečí 92 mm je standardem pro tloušťku dveří od 68 mm do 78 mm. 
Technické parametry:

  • typ rozteče (vzdálenost kliky od otvoru pro klíč): 72 mm / 90 mm / 92 mm
  • povrchová úprava: chrom perla
  • druh kování: štítové  Montáž:

Montáž je velmi důležitou součástí funkčnosti výrobku. Dbejte prosím na její správnost a to důkladným, přesným, přímým zaměřením a vrtáním otvorů. Doporučujeme vám používat montážní návody (jsou součástí balení klik, případně je naleznete na naší webové stránce, nebo se poraďte u prodejce). Neupravujte prosím kování při montáži a použijte na montáž příslušné díly, které se nacházejí v balení. Nezapomeňte před instalací mechaniku promazat univerzálním mazivem


 

Ošetření:

K čištění a ošetřování nepoužívejte žádné agresivní chemikálie a čistící prostředky. Čistěte pouze měkkým, vlhkým hadrem. Při vydávání nestandardních (pisklavých) zvuků nebo při drhnutí použijte univerzální mazivo. Polosyntetický sprej, který slouží k mazání různých mechanických pohyblivých částí jako řetězy, převodovky, zámky atd. Poskytuje ochranu proti korozi, je odolný vůči vodě, slanému a kyselému prostředí


 

Balení:

Pro dokonalé zajištění ochrany výrobku a komfort přepravy jsme pro vás připravili různé balení výrobků (sáčky, krabičky, kartony, blistry atd.). Používáme jednotný design, který je charakteristický pro značku MP KOVÁNÍ. Balení standardně obsahuje návod k použití, šablonu pro montáž kování, potřebné šrouby, imbusové klíče atd.


 

Záruka:

Záruka se nevztahuje na poškození výrobku nesprávným ošetřováním, na opotřebení výrobku používáním, případně mechanickým poškozením (např. klíči, prstýnky a pod.). Záruka se rovněž nevztahuje na výrobky, které byly po zakoupení dodatečně upravovány zákazníkem nebo jeho montážníkem. Stejně na výrobky znehodnocené nekvalitní montáží, na znehodnocení zboží manipulací a vlastní přepravou. Rovněž na umístění výrobku do nevhodného prostředí - viz „ Povrchové úpravy - symboly“.


 

Garance kvality:

Při dodržování všech našich pokynů a upozornění (vhodný výběr do prostředí, manipulace se zbožím, kvalitní montáž a ošetřování výrobku) vám garantujeme dlouhodobou životnost výrobků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní kliky
Počet v balení: 1 ks
Typ povrchu: Chrom perla
Záruka: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: