Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Bezpečnostní klika BETA2 F1 přírodní elox

Kód: TE187565
Značka: MP-KOVÁNÍ
1 570 Kč / ks 1 297,52 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Typ rozteče
Typ zámku
Překrytí zámku

Kvalitní bezpečnostní kování BETA2 F1 přírodní elox pro maximální ochranu dveří a majetku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní kování BETA2 F1 přírodní elox

Bezpečnostní štítové kování LINIA BETA poskytuje vysokou záruku kvality i bezpečí. Jedná se o certifikované kování, které se řadí do bezpečnostní třídy 3 (vysoká ochrana). Je ideální pro vstupní, vchodové či bezpečnostní dveře

Štítová klika na vchodové a bezpečnostní dveře s bezpečnostním oválným štítem bez překrytí cylindrické vložky je vyrobena z hliníku a je povrchově upravena. Oválný štít má rozměry 52 mm x 242 mm a tloušťku 15 mm.

Je vhodná na exteriérové ​​vchodové dveře a do prostředí se zvýšenou vlhkostí.


 

 Technické parametry:

 • typ rozteče (vzdálenost kliky od otvoru pro klíč): 72 mm / 90 mm / 92 mm
 • povrchová úprava: přírodní elox
 • druh kování: štítové 
 • délka kliky125 mm
 • délka štítu: 242 mm
 • šířka štítu: 52 mm

 Výhody kování:

 • prodloužená záruka 10 let
 • vysoká odolnost vůči opotřebení
 • certifikát bezpečnostní třídy 3 (ČSN EN 1906: 2012)
 • moderní design
 • pevně ukotvené madlo 2 šrouby
 • ukrytý středový šroub
 • pravo / levé provedení
 • dostupnost náhradních dílů nebo rozšířených šroubů pro silnější dveřeUpozornění:

 • U bezpečnostního kování je třeba znát vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč). Standardní vzdálenost je 72, 90 nebo 92 mm. Kování s roztečí 72 a 90 mm je standardem pro tloušťku dveří od 38 mm do 50 mm. Kování s roztečí 92 mm je standardem pro tloušťku dveří od 68 mm do 78 mm.

 • Je to jen na vašem rozhodnutí, jakou rozteč a jaké provedení si vyberete z naší nabídky. V případě, že se neumíte rozhodnout, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.


 

Varianty produktu bez překrytí: 

Varianty produktu s překrytím:

   Montáž:

Montáž je velmi důležitou součástí funkčnosti výrobku. Dbejte prosím na její správnost a to důkladným, přesným, přímým zaměřením a vrtáním otvorů. Doporučujeme vám používat montážní návody (jsou součástí balení klik, případně je naleznete na naší webové stránce, nebo se poraďte u prodejce). Neupravujte prosím kování při montáži a použijte na montáž příslušné díly, které se nacházejí v balení. Nezapomeňte před instalací mechaniku promazat univerzálním mazivem


 

Ošetření:

K čištění a ošetřování nepoužívejte žádné agresivní chemikálie a čistící prostředky. Čistěte pouze měkkým, vlhkým hadrem. Při vydávání nestandardních (pisklavých) zvuků nebo při drhnutí použijte univerzální mazivo. Polosyntetický sprej, který slouží k mazání různých mechanických pohyblivých částí jako řetězy, převodovky, zámky atd. Poskytuje ochranu proti korozi, je odolný vůči vodě, slanému a kyselému prostředí


 

Balení:

Pro dokonalé zajištění ochrany výrobku a komfort přepravy jsme pro vás připravili různé balení výrobků (sáčky, krabičky, kartony, blistry atd.). Používáme jednotný design, který je charakteristický pro značku MP KOVÁNÍ. Balení standardně obsahuje návod k použití, šablonu pro montáž kování, potřebné šrouby, imbusové klíče atd.


 

Záruka:

Záruka se nevztahuje na poškození výrobku nesprávným ošetřováním, na opotřebení výrobku používáním, případně mechanickým poškozením (např. klíči, prstýnky a pod.). Záruka se rovněž nevztahuje na výrobky, které byly po zakoupení dodatečně upravovány zákazníkem nebo jeho montážníkem. Stejně na výrobky znehodnocené nekvalitní montáží, na znehodnocení zboží manipulací a vlastní přepravou. Rovněž na umístění výrobku do nevhodného prostředí - viz „ Povrchové úpravy - symboly“.


 

Garance kvality:

Při dodržování všech našich pokynů a upozornění (vhodný výběr do prostředí, manipulace se zbožím, kvalitní montáž a ošetřování výrobku) vám garantujeme dlouhodobou životnost výrobků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní kliky
Délka kliky: 125 mm
Délka štítu: 242 mm
Počet v balení: 1 ks
Šířka štítu: 52 mm
Typ povrchu: přírodní elox
Záruka: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: