Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Polymerová vlákna do betonu 30 mm PLV výztuž 1000 g BETON - FIB

Kód: POLYP.20
Značka: PRODOMOS line
520 Kč –43 %
Polymerová vlákna do betonu 30 mm PLV výztuž 1000 g  BETON - FIB
520 Kč –43 % 295 Kč / bal 243,80 Kč bez DPH
Skladem

Využití: průmyslové, zemědělské objekty a rodinné domky. Vhodné do betonů a malt: stříkaný beton, obrubníky, chodníky, vozovky, rampy, stěny, stropy, omítky, malty Vlákna dodáváme v balení po 1kg, které se dávkují při výrobě betonu přímo v betonárce nebo během dopravy přímo do autodomíchávače, do suchých směsí nebo pro stříkaný beton během přípravy směsi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polymerová vlákna do betonu jsou vyrobena ze speciální směsi polypropylenu a polyetylénu nazývané také polymerní ocel
Výrazně levnější a navíc ještě účinnější náhrada svařovaných sítí v podlahových potěrech. Při dávkování 2 kg/m3 nahrazuji ocelové dratky v délce 50 mm v pruměru 1 mm - na 22 kg/m3 kari sítě v průměru 8 mm.

Zajišťují v betonu tzv. reziduální pevnost a beton s vlákny je na rozdíl od prostého betonu posuzován jako konstrukční beton.
Vlákna Beton-fib nahrazují svařované sítě a ocelová vlákna v betonových podlahách-deskách na zemním podloží, kde umožňují redistribuci napětí a tím plné využití pevnosti desky při minimálních nákladech.
Velmi úsporné a zároveň velmi účinné je také použití vláken v podlahových potěrech.
Vlákna nekorodují a nepotřebují krycí vrstvy.
Zvyšují požární odolnost betonové konstrukce.
Je to umožněno tím, že po jejich sublimaci při vysokých teplotách při požáru vytvářejí v objemu betonu milióny dutinek, ve kterých se mohou rozpínat vodní páry přítomné v betonu.
Vlákna jsou použitelné pro všechny druhy betonů, které vyžadují houževnatost, odolnost vůči vzniku vnějších trhlin a zvýšenou vodotěsnost.
Vhodné pro všechny druhy betonů a malt: transportbeton, stříkaný beton, obrubníky, chodníky, vozovky, rampy, stěny, stropy, omítky, malty.
Vlákna Beton-fib lze dávkovat při výrobě betonu přímo v betonárce nebo během dopravy přímo do autodomíchávače, do suchých směsí nebo pro stříkaný beton během přípravy směsi.
Vlákna se přidávají do směsi na začátku míchání, v případě přidání na konci míchání je nutné prodloužit dobu míchání o cca 5 minut při plné rychlosti míchání, aby bylo dosaženo homogenní směsi.

Dávkování:
2,5kg/m3
do betonů a betonových potěrů jako náhrada pomocných svařovaných ocelových sítí (garáže, sklepy apod.),
3,0kg/m3 do podlahových desek na zemním podloží (výrobní, skladovací a prodejní haly), potěry na tepelné izolaci a na podlahovém vytápění, betonové prefabrikáty.  
4,0kg/m3 do silně zatěžovaných podlahových desek s pojezdy těžkých vysokozdvižných vozíků a nákladních aut, regálové sklady apod..

Doplňkové parametry

Kategorie: Výztuž do betonu
Balení: 1 kg
Dávkování: 2,5 kg/m3 do betonu, 3 kg/m3 do podlahových desek, 4 kg/m3 do silně zatěžovaných podlah
Délka vlákna: 30 mm
Počet v balení: 1 bal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: