Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Plechová krytina trapézový plech Blacho TRAPÉZ T55 0,5 pozink

Kód: 41211080
Značka: BLACHOTRAPEZ
265 Kč –30 %
Plechová krytina trapézový plech Blacho TRAPÉZ T55 0,5 pozink
265 Kč –30 % 185 Kč / m2 152,89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Trapézové plechy díky svým univerzalním vlastnostem nacházejí široké uplatnění ve stavebnictví, jako střešní krytiny i jako oplaštění fasád.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní krytina trapézový plech T55 plechové krytiny Blachotrapez provedení pozink

Do poznámky uveďte počet kusů a rozměr střechy (plechová krytina se krátí na míru, cena za m2 = celková šířka x délka) operátor s Vámi domluví detaily, v případě dotazu volejte 773 947 491.
Trapézová plechová krytina je výjimečná svou jednoduchostí a výraznou formou. Umožňuje realizaci efektivních konstrukci, které často boří tradiční rozdělení na střechu a fasádu. Široká škála tloušťky plechu, možnost řezání na míru a různé barevné provedení, dávají neomezené možnosti jejího využití.
Důležitou předností trapézové plechové krytiny je její neohebnost a odolnost daná výškou profilu. Pro dokonalé provedení střešní krytiny nabízíme ucelenou řadu klempířských doplňků, které jsou její nedílnou součásti a nejenže ji chrání proti zatékání a zalévání, ale zároveň plní estetickou funkci.
Samonosné trapézové plechy T-55 dodávají se v podobě hotových prvků určených pro vytváření obkladů stěn a střešních plášťů s minimálním sklonem 9º. Tyto krytiny jsou využívaný jako dokončovací prvky a také zabezpečují stavbu. Montáž a použití trapézového plechu musí být v souladu s technickou projektovou dokumentací, montážním návodem a doporučením výrobce, platnými normami a technicko-stavebními předpisy. Pro trapézové plechy T-55 s tloušťkou 0,5 mm je nutné laťovat každých 50 cm.

*Kupující bere na vědomí, že dle  ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

ZINKOMAG – galvanizovaná ocel s povrchovou úpravou ZNAlMg. Povrchová úprava zinko-aluminio-hořčíková vzniká během procesu žárového zinkování, kdy zinková tavenina obsahuje 0,8-1,0 % hliníku a 0,8-1,0 % hořčíku. 

Výhody:

 • Výborná odolnost proti korozi.
 • Ochrana řezaných hran.
 • Dobrá svařovatelnost.
 • Výborná přilnavost povrchové úpravy.
 • Vysoká odolnost proti poškrábání.
 • Prodloužená životnost finálních výrobků.
   

Technické parametry:

t55

    Sklon střechy: minimálně 9°
    Celková šířka: ∼ 1050 mm
    Efektivní šířka: 1000 mm 
    Tloušťka: 0,5 mm
    Výška profilu: 54,5 mm
    Délka vlny: 250 mm
    Délka tabule: max. 12000 mm
    Hmotnost: ∼ 4,5 kg/m2

 

t55strecharozmery


Doprava a skladování:

 • Na přenášení tabulí musí být k dispozici tolik osob, aby se plechy nepřesouvali po sobě nebo po zemi. Aby se plechy neohýbali musí se chytit v místech profilace, kde jsou nejpevnější . Tak se minimalizuje možnost poškození povrchové úpravy.
 • Pokud budou plechy skladovány delší čas (max. 3 měsíce), musí být okamžitě odstraněna ochranná fólie. Působení slunce a vlhkosti způsobuje poškození povrchové úpravy, znesnadňuje odstranění ochranné fólie a zbytky lepidla.
 • Během skladování musí být výrobky chráněny před prudkými změnami teploty a vzdušné vlhkosti. Ty způsobují kondenzaci páry. Nedodržení tohoto doporučení může způsobit vznik bílých skvrn (pozinkované plechy), černých skvrn (aluzinkové plechy) nebo poškození lakované vrstvy. Proto je nutné skladovat plechy v suchých a větraných prostorách mimo dosah chemicky agresivních látek, přímého slunce a vody (možnost zapaření plechu).
 • Oddělte materiál od země min. 20cm.
 • Plechy se musí oddělit proklady nebo postavit (například ke zdi).
 • Při krátkodobém uložení plechu v otevřeném prostoru (během montáže) zajistěte naklonění tak, aby odtékala voda. Zajistěte jednoduché zakrytí s možností větrání.
 • Celý povrch plechů musí být suchý.

Kompletní znění záručních podmínek viz záložka Související soubory

Doplňkové parametry

Kategorie: Trapézové plechy
Celková šířka: ~ 1050 mm
Hmotnost: ~ 4,5kg/m2
Počet v balení: 1 m2
Povrch: Pozink
Tloušťka: 0,5 mm
Typ: Trapézové plechy
Uveďte do poznámky: požadovanou délku
Výška profilu: 54,5 mm (T55)
Záruka: 10 let*

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: