Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Plechová krytina GERMANIA modul 350 mm 0,5 lesklá RAL 9005 černá AKCE

Kód: 412320559005
Akce Expedujeme do 24 hodin
Značka: BLACHOTRAPEZ
312 Kč –40 %
Plechová krytina Blachotrapez GERMANIA modular tašky 350 mm 0,5 RAL 9005 AKCE
312 Kč –40 % 187 Kč / ks 154,55 Kč bez DPH
Skladem

Originální tvar s třemi prolisy, díky těmto prolisům získává střecha unikátní vzhled. Krytina GERMANIA s třemi prolisy je jediná krytina na trhu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní krytina plechová GERMANIA Simetric Modular RAL 9005 = černá

Imitace tašek plechové krytiny Blachotrapez provedení RAL 9005 černá polyester standard - šablona

Trvalá a krásná střecha, to je plechová krytina. Vizuálně je GERMANIA k nerozeznání od pálené tašky, avšak díky nízké hmotnosti je GERMANIA ideální při rekonstrukci střech na starších budovách a to z důvodu malého zatížení krovu. Při výrobě střešní plechové krytiny Gearmania se kladl důraz na elegantní vzhled, tvárnost a cenovou dostupnost. Jako nový a jedinečný produkt se od ostatních výrobku odlišuje svým profilem a unikátním trojitým protlačením plechu. Střešní krytina a samotná střecha z tohoto profilu má díky tomu výrazný nadčasový vzhled a vyniká mezi ostatními střešními krytinami.
Profil GERMANIA bude na Vaší střeše, nejen pěkný na pohled, ale Vaše střecha bude praktická s dlouhou životnosti. Pro dokonalé provedení střešní krytiny nabízíme ucelenou řadu klempířských doplňků, které jsou její nedílnou součásti a nejenže ji chrání proti zatékání a zalévání, ale zároveň plní estetickou funkci.

Operátor s Vámi domluví detaily, v případě dotazu volejte 773 947 491.
*AKCE platí do vyprodání skladových zásob

Protože si ceníme našich zákazníků, vsadili jsme na nejvyšší kvalitu nabízených výrobků. Na jejích výrobu používáme nejkvalitnější materiály dodávané předními světovými výrobci: ThyssenKrupp, TATA Steel a U.S Steel. Právě díky použití kvalitních materiálů je krytina Germania Simetric odolnější vůči špíně, korozi a poškrabání. Při navrhování jejího tvaru jsme vsadili na eleganci, stálost a cenovou dostupnost. Tento inovativní a výjimečný výrobek se odlišuje vyšším profilem a unikátním trojitým prolisem. Střecha je tak výraznější, nadčasová a vyjímá se mezi ostatními. Na území Evropské unie je tvar tašky Germania, Germania Simetric patentově chráněný – EÚ. Nr. Desing: 002495606-0001.

raltrapez  POLYESTER Standard [RAL] Krytiny s organickým povrchem jsou nejoblíbenější mezi plechovými střešními krytinami. 
V současnosti se používají pozinkované ocelové plechy s oboustrannou vrstvou základní barvy a vrchní vrstvou organického dekoračního laku.
Poslední vrstva je nejdůležitější, protože určuje barvu a strukturu povrchu a také chrání před působením vnějších vlivů.

 

Technické parametry:

118300-germania-simetric1     Sklon střechy minimálně 9°
    Celková šířka: 1215 mm
    Efektivní šířka: 1120 mm 
    Efektivní délka: 700 mm
    Tloušťka: 0,5 mm
    Výška prolisu: 30 mm
    Výška profilu: 25 mm
    Délka modulu tašky: 350 mm
    Délka šablony: 720 mm
    Hmotnost: ∼ 4,5kg/m2

 

germaniasimetricrozmery

Doprava a skladování:

  • Na přenášení tabulí musí být k dispozici tolik osob, aby se plechy nepřesouvali po sobě nebo po zemi. Aby se plechy neohýbali musí se chytit v místech profilace, kde jsou nejpevnější . Tak se minimalizuje možnost poškození povrchové úpravy.
  • Během skladování musí být výrobky chráněny před prudkými změnami teploty a vzdušné vlhkosti. Ty způsobují kondenzaci páry. Nedodržení tohoto doporučení může způsobit vznik bílých skvrn (pozinkované plechy), černých skvrn (aluzinkové plechy) nebo poškození lakované vrstvy. Proto je nutné skladovat plechy v suchých a větraných prostorách mimo dosah chemicky agresivních látek, přímého slunce a vody (možnost zapaření plechu).
  • Oddělte materiál od země min. 20cm.
  • Plechy se musí oddělit proklady nebo postavit (například ke zdi).
  • Při krátkodobém uložení plechu v otevřeném prostoru (během montáže) zajistěte naklonění tak, aby odtékala voda. Zajistěte jednoduché zakrytí s možností větrání.
  • Celý povrch plechů musí být suchý.

Doplňkové parametry

Kategorie: BLACHOTRAPEZ
Barva RAL : 9005 černá
Celková délka: 720 mm
Celková šířka: 1215 mm
Délka tašky: 350 mm
Hmotnost šablony: ~ 4 kg
Krycí plocha šablony: 0,784 m2
Počet v balení: 1 ks
Povrch: RAL lesklý
Tloušťka: 0,5 mm
Typ: Plechové tašky
Výška profilu: 25 mm
Záruka: 10 let*

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: