Přihlášení Registrace


Příspěvky tagu zima

Proč použít perlinku


Proč použít perlinku Sklovláknitá tkanina, kterou známe většinou pod názvem perlinka, je dnes již nepostradatelnou součástí stavby. Jaká je její funkce a kdy perlinku použít, aby plnila svůj účel?


Datum zveřejnění: 28.02.2017 ČÍST CELÉPoužití polystyrenu ve stavebnictví


Použití polystyrenu ve stavebnictví Dalším materiálem, který se používá při zateplování, je polystyren. Konkrétně tedy desky z polystyrenu. Jaké jsou jeho vlastnosti, výhody a nevýhody si přečtěte v tomto příspěvku.


Datum zveřejnění: 28.02.2017 ČÍST CELÉMinerální vata - kde je i berla mrazilka krátká


Minerální vata - kde je i berla mrazilka krátká Pokud vaše stavba nebo přestavba vrcholí a na řadu přichází zateplení, neváhejte s ním. Oceníte to zejména v zimním období, kdy se vám rapidně sníží náklady na topení. Teplo se vám bude držet doma a nebude mít tendence balit kufry a utíkat pryč.


Datum zveřejnění: 24.02.2017 ČÍST CELÉPříslušenství k obsluze krbu


Příslušenství k obsluze krbu Tématem minulých novinek byly krby, bio krby a kamna, která vnesou do každého interiéru příjemné teplo a atmosféru domova. Ale co také správné vybavení?


Datum zveřejnění: 22.02.2017 ČÍST CELÉA co takhle Bio krb?


A co takhle Bio krb? Pokud nepatříte mezi majitele letního sídla v podobě chaty či chalupy, nezoufejte. Dnešní technologie dokáží přinést teplo domova v podobě krbu v podstatě do jakékoliv domácnosti.


Datum zveřejnění: 22.02.2017 ČÍST CELÉKouzlo krbových kamen


Kouzlo krbových kamen Chcete váš domov proměnit na oázu poklidných večerů? Ať už máte možnost mít krbová kamna doma či na chatě, s přicházejícím ochlazením oceníte jejich vlastnosti ještě mnohem více. Oheň je jeden z nejzásadnějších lidských objevů a provází náš druh již po tisíce let. Ale ani po takové době nás neomrzel hypnotizující pohled do mihotajících se plamenů.


Datum zveřejnění: 21.02.2017 ČÍST CELÉPřipravit, pozor, zima!


Připravit, pozor, zima! Topná sezóna se pomalu ale jistě blíží. Stejně tak, jako se každé zvíře zásobuje jídlem před uložením k zimnímu spánku, i člověk podstupuje jistá opatření. Dočtete se zajímavé tipy nejen pro majitele topných zařízení.


Datum zveřejnění: 21.02.2017 ČÍST CELÉ