Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Zázrak jménem vymývaná dlažba

vymývaná_dlazbaZahrada je místem odpočinku, relaxace ale i zábavy a rodinných sešlostí. Pokud byste rádi toto místo zvelebili nějakým chodníčkem nebo terasou, může se vám hodit vymývaná dlažba. Zajistí vám opravdu pevnou půdu pod nohama.

Materiál

Na první pohled vidíme vlastně jen drobné kamínky, které nějakým způsobem drží pohromadě. Ono zázračné pojivo je cement. Cement propůjčuje dlažbě tvarovou stálost a odolnost. Kamínky tvoří zajímavé struktury a nedělají žádné zbytečné nerovnosti a hrboly. Spojením těchto materiálu vzniká velice hezký designový kus, který zvelebí každou zahradu.

Vlastnosti

Kromě toho, že je dlažba velmi pevná, je také mrazuvzdorná a protiskluzová. Snadná údržba jistě potěší každého majitele a nemusíte se obávat ani zadržování vody. Voda je odváděna drobnými póry mezi kameny. Při správné manipulaci a pokládce vydrží dlažba mnoho let po vašem boku.

Kam ji použít

Díky těmto vlastnostem je vhodné dlažbu použít kromě chodníčků a terásek například k olemování bazénů, kde vás vymývaná dlažba ochrání před nebezpečným zraněním. Protože je dlažba odolná vůči zátěži, je použitelná i k vydláždění garážových stání nebo vjezdů pro auta. Dá se říct, že je možné ji upotřebit téměř na vše, co vás napadne. 

vymyvana_dlazba_2

Pokud máte na vymývanou dlažbu zálusk, můžete u nás vybírat z šesti barevných odstínů. K dispozici jsou vám i doplňky, které vám manipulaci s dlažbou značně ulehčí. A pokud vám nevyhovuje dlažba vymývaná, koukněte třeba po hladké.