Přihlášení Registrace


Příspěvky tagu zahrada

Založte si kompost. Vyplatí se to!


Založte si kompost. Vyplatí se to! Aby zahrada vzkvétala, musí mít řádnou péči a také kompost. Právě kompost je jedním z nejdůležitějších prvků, každé zahrady a také jednou z nejzapeklitějších zahradnických výzev. Založením kompostu získá vaše zahrádka potřebné živiny a čerstvou organickou hmotu, kterou lze využít na všechny druhy pěstování.


Datum zveřejnění: 16.08.2017 ČÍST CELÉZavlažování zahrady snadno a rychle


Zavlažování zahrady snadno a rychle Chcete-li mít zahradu plnou života a krásy, musíte se o ní dobře starat. V letních vedrech dostává zahrada pořádně zabrat. Jak zajistit, aby se nám tráva zelenala, zelenina zrála a květy provoněly každý kout?


Datum zveřejnění: 01.08.2017 ČÍST CELÉObyčejná tkanina - velká služba


Obyčejná tkanina - velká služba Slunce už nám opět po tuhé zimě vystrčilo růžky a ukázalo, že na to stále má. S tímto veselým jarním časem přichází i postupné probouzení přírody. I ty nejběžnější věci nám mohou na zahrádce v mnohém velice usnadnit život. Přesně mezi takové věci patří mnohdy na pohled obyčejné tkaniny a sítě. Obyčejné jsou ovšem opravdu pouze na pohled.


Datum zveřejnění: 19.04.2017 ČÍST CELÉSkleník vs. pařník


Skleník vs. pařník Nebaví-li vás se celé léto ládovat kupovaným ovocem a zeleninou a máte-li ve svém okolí volný kousek půdy, pak se můžete uchýlit k home-made řešení. Vypěstovat okurky a rajčata si můžete buďto v pařeništi, nebo ve skleníku.


Datum zveřejnění: 21.02.2017 ČÍST CELÉZavlažování a jak na něj


Zavlažování a jak na něj V letních vedrech je obzvláště složité udržet krásný a zdravý trávník tak, aby nebyl vysušený. Existuje ovšem celá řada způsobů, jak tomu zamezit a zachovat trávník zelený a svěží po celé léto. Kromě zavlažování je záhodno dodržovat několik základních pravidel a udržet tak trávník jako krásnou vizitku našeho bydlení.


Datum zveřejnění: 20.02.2017 ČÍST CELÉCo byste měli vědět o umělých trávnících


Co byste měli vědět o umělých trávnících Umělý trávník bývá poslední dobou jednoduché a účinné řešení a náhrada za trávník živý, a to nejen kolem domů a obytných objektů. Jedná se o elegantní náhradu živého trávníku, s nímž bývá celá řada starostí a práce. Skvěle vypadá, můžete si vybrat z mnoha variant a liší se i způsobem provedení a cenovou nabídkou.


Datum zveřejnění: 20.02.2017 ČÍST CELÉÚdržba bazénu


Údržba bazénu Po zimě přichází s jarem spousta radostí, ale i starostí s údržbou domu a zahrady. Pokud máte zahradní bazén, jistě víte, že i s ním je celá řada starostí a po zimě potřebuje řádný restart. Zde je několik zásad pro správnou údržbu bazénu.


Datum zveřejnění: 20.02.2017 ČÍST CELÉ