Přihlášení Registrace


Příspěvky tagu údržba

Údržba živého plotu


Údržba živého plotu Živé ploty potřebují péči a čas. Základem je pravidelné stříhání a také tvarování, díky kterému živý plot neprorůstá citlivá místa zahrady či domu. Důkladná úprava poskytuje naší zahradě originální doplněk a vzhlednou a funkční ochranu.


Datum zveřejnění: 08.08.2017 ČÍST CELÉSkleník vs. pařník


Skleník vs. pařník Nebaví-li vás se celé léto ládovat kupovaným ovocem a zeleninou a máte-li ve svém okolí volný kousek půdy, pak se můžete uchýlit k home-made řešení. Vypěstovat okurky a rajčata si můžete buďto v pařeništi, nebo ve skleníku.


Datum zveřejnění: 21.02.2017 ČÍST CELÉZavlažování a jak na něj


Zavlažování a jak na něj V letních vedrech je obzvláště složité udržet krásný a zdravý trávník tak, aby nebyl vysušený. Existuje ovšem celá řada způsobů, jak tomu zamezit a zachovat trávník zelený a svěží po celé léto. Kromě zavlažování je záhodno dodržovat několik základních pravidel a udržet tak trávník jako krásnou vizitku našeho bydlení.


Datum zveřejnění: 20.02.2017 ČÍST CELÉCo byste měli vědět o umělých trávnících


Co byste měli vědět o umělých trávnících Umělý trávník bývá poslední dobou jednoduché a účinné řešení a náhrada za trávník živý, a to nejen kolem domů a obytných objektů. Jedná se o elegantní náhradu živého trávníku, s nímž bývá celá řada starostí a práce. Skvěle vypadá, můžete si vybrat z mnoha variant a liší se i způsobem provedení a cenovou nabídkou.


Datum zveřejnění: 20.02.2017 ČÍST CELÉÚdržba bazénu


Údržba bazénu Po zimě přichází s jarem spousta radostí, ale i starostí s údržbou domu a zahrady. Pokud máte zahradní bazén, jistě víte, že i s ním je celá řada starostí a po zimě potřebuje řádný restart. Zde je několik zásad pro správnou údržbu bazénu.


Datum zveřejnění: 20.02.2017 ČÍST CELÉ