Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Připravit, pozor, zima!

krb_1Topná sezóna se pomalu ale jistě blíží. Stejně tak, jako se každé zvíře zásobuje jídlem před uložením k zimnímu spánku, i člověk podstupuje jistá opatření. Dočtete se zajímavé tipy nejen pro majitele topných zařízení.

Zázrak jménem Ekobriketa

Není nic příjemnějšího, než prožít v zimních měsících klid a mír u krbu či kamen. Bohužel, praskání ohně si většinou díky pracovnímu vytížení lze užít pouze o víkendech nebo svátcích. I v těchto vzácných chvílích, kdy jste s rodinou či přáteli, Vás může bez problémů hřát tzv. Ekobriketa.


Její vysoká výhřevnost a doba hoření mezi 4 až dokonce 10 hodinami, vám zajistí bezstarostně strávené volné chvíle. Výhodou navíc je, že můžete čas jindy vyhrazený na sekání dřeva, využít na příjemnější činnosti. V našem sortimentu si budete moci vybrat hned z několika druhů Ekobriket. Naleznete u nás Ekobrikety tvrdého i měkčího dřeva. Doba hoření se pohybuje mezi 4 - 6 hodinami. Další výhodou tohoto druhu paliva je jeho nízká produkce popela.

peletkyBio krb do každého prostoru

Pokud patříte mezi majitele centrální topné sítě v panelovém domě a nemáte možnost utéct někam na chatu, nemusíte procházet kolem krbů jen s povzdechem. I pro vás jsme si připravili variantu, kdy není třeba žádný odvětrávací prostor. V dnešní době se dají pořídit i tzv. Bio krby, které bez rozdílu nahradí své „dřevopožírající“ příbuzné. Jejich palivem je bio líh. Pořídit se dá nástěnná i stolní nebo podlahová varianta. Více info o Bio krbu >>


Ke každému krbu se vám jistě bude hodit příslušné nářadí pro bezpečnou manipulaci. Jeho nabídku naleznete také na našem e-shopu.

Oheň je součástí lidského obydlí již od pravěku a vytváří ničím nenahraditelný klid a doslova teplo domova. Je jen na Vás jaká varianta bude vyhovovat právě vám a vašim blízkým.