Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Obyčejná tkanina - velká služba

tkanina_na_plotSlunce už nám opět po tuhé zimě vystrčilo růžky a ukázalo, že na to stále má. S tímto veselým jarním časem přichází i postupné probouzení přírody. I ty nejběžnější věci nám mohou na zahrádce v mnohém velice usnadnit život. Přesně mezi takové věci patří mnohdy na pohled obyčejné tkaniny a sítě. Obyčejné jsou ovšem opravdu pouze na pohled.

Nepřeberné množství a druhy tkanin pro nepřeberné možnosti využití. Pro jaký účel slouží stínící tkaniny? Dobrá, to není tak těžké uhodnout. Ale kterou tkaninu nejlépe vybrat? Nebo například ochrana stromků proti okusu zvěří. Víte jakou síť použít? My to víme a rádi vám s tím poradíme.

Sítě proti zvěři a havěti

Daří se vám úspěšně pečovat o stromky, které by letos konečně měly nést své ovoce? Plány vám však zhatí nevítaní hosté v podobě zvěře či ptáků. A je po úrodě. Zvířata se dokonale řídí svým pudem obstarání potravy, ale jejich mozkové závity pouze na ceduli s varováním reagovat zřejmě nebudou. Proto je dobré ještě před katastrofou ochránit kmen stromu sítí proti okusu nebo rovnou celý strom sítí proti ptačím náletům. Jedná se o odolný výrobek zachovávající si své vlastnosti i přes nepřízeň počasí a působení slunečního svitu. 

tkanina_na_plot_2Stín za koně

Nechce se vám čekat na to, až dostatečně povyroste váš živý plot? Co zkusit rychlou a cenově dostupnou alternativu? Ať už jako ochranu před sluncem či zvědavými zraky sousedů a kolemjdoucích, stínící tkaniny poskytují spolehlivě obojí. Rozmyslete si, jakou míru zastínění potřebujete. To znamená, na kolik procent bude tkanina bránit pronikání paprsků a jak moc skrz ní bude vidět. Pořídit tak lze tkaninu se 100% stíněním, ale i  s 80% nebo dokonce pouze se 40% stíněním.

Tkaniny se dají využít i v případě potřeby ochrany květin před přímým sluncem. Na efektivní uchycení tkanin nabízíme v rámci sortimentu několik možností. Poslouží vám stahovací pásky, elastické úchyty nebo ocelové sponky.