Přihlášení Registrace


Příspěvky tagu design

Zkuste to s kamenem


Zkuste to s kamenem Době plastové odzvonilo, teď frčí příroda. Nastala doba, kdy se interiéry zařizují v jemných barvách a za použití převážně přírodních materiálů. Jen si představte tu krásnou dřevěnou dubovou podlahu, přírodní dřevěnou a pouze lakovanou kuchyňskou linku nebo teplo sálající z krbu, který je obložený kamenným obkladem.


Datum zveřejnění: 28.02.2017 ČÍST CELÉKliky a kování


Kliky a kování Celkový dojem z interiéru závisí hodně i na detailech, kterými prostor doplníte. Důležitou složkou jsou kliky a kování, které doplňují zvolený styl a plní praktickou stránku každodenního provozu.


Datum zveřejnění: 24.02.2017 ČÍST CELÉDveře a zárubně


Dveře a zárubně Když už zvažujete rekonstrukci či koupi nových dveří, zvažte i možnost koupě nových zárubní a obložek. Jak správně dveře vůbec změřit a co všechno zvažovat při výběru dveřních zárubní?


Datum zveřejnění: 24.02.2017 ČÍST CELÉJak vybrat nové dveře


Jak vybrat nové dveře Ať už zařizujete nebo se chystáte na rekonstrukci prostoru, výběr nových dveří si vyžaduje pečlivé zvážení. Na co se zaměřit a jaká hlavní kritéria při výběru zvažovat?


Datum zveřejnění: 24.02.2017 ČÍST CELÉJakou podlahu? Myslete do budoucna


Jakou podlahu? Myslete do budoucna Jednou z největších investic bývá obvykle podlaha. Utváří interiér a celkový dojem z něj. Jak vybrat takovou, aby byla i za 20 let stále vkusná a odolala zubu času?


Datum zveřejnění: 22.02.2017 ČÍST CELÉ