Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE NONSTOPSTAVEBNINY.cz

Buďte v suchu o chlup dříve - vchodové stříšky

vchodove_striskyZnáte to. Zrovna vás chytne průtrž mračen po cestě z nákupu a vy si pečlivě vyměřujete nejrychlejší cestu z auta ke dveřím. Pokud jste si nevyšli zrovna hezky po svých. Tam Vás pár metrů už nezachrání. Kýženého sucha se můžete díky vchodové stříšce dočkat o pár vteřin dříve.

Rovnou či obloukovou?

S vchodovou stříškou nad hlavou se nebudete muset vztekat při hledání klíčů, které jsou zákonitě vždy na samém dně kabelky. Nebo nad zastrčením klíče do zámku, kdy se nemusíte bát odložit tašku na mokrou zem. Stříška udrží prostor u dveří v suchu. Navíc nebude po dešti zanesené sklo na dveřích nebo výloze zaschlými kapkami vody. Použít se dá k zastřešení vchodů, výloh obchodů či balkonů a teras.

Máte na výběr z několika typů. Pořídit si můžete stříšku rovnou, která se instaluje v určitém sklonu kvůli odtékání vody a nečistot. Nebo stříšku obloukovou, ze které voda odtéká do stran. Oba typy jsou vyrobeny z pevného, tlustého a velice odolného plexiskla. Stříšky odolávají skvěle i silnému větru.

vchodove_strisky_2Vlastnosti

Stříšky jdou snadno nainstalovat, a proto to zvládnete i vy sami. Dokonale přilnou ke zdi a tím pádem nekape voda tam kde nemá. Konstrukce je vyrobena z pevného a přesto lehkého hliníku, proto je i manipulace se stříškou velice snadná.

Vybírat můžete i z různých barevných provedení. Nabízí se bílé zpracování profilů konstrukce nebo ocelově šedý odstín konstrukce. I samotné plexisklo může být buďto čiré nebo lehce tónované či zatmavené, aby vytvářelo stín.

Plexisklo není tak křehké jako sklo. Při případném poškození se nerozlétne na tisíc kousků. V naší nabídce můžete najít i samostatná plexiskla.

Další výhodou plexiskla je, že narozdíl od skla není tolik hlučné. To oceníte v případě krup nebo silného deště. 

 

Boční stěny

A co když udeří boční vítr a déšť vás nemilosrdně kropí i ze stran? Na to přesně jsou tu boční stěny z plexiskla, které umí vítr zastavit. Vybírejte boční stěnu k obloukovým i rovným stříškám. Jsou vyrobeny z jednoho z nejkvalitnějších polykarbonátů.