Přihlášení Registrace


A co takhle Bio krb?

A co takhle Bio krb?

Pokud nepatříte mezi majitele letního sídla v podobě chaty či chalupy, nezoufejte. Dnešní technologie dokáží přinést teplo domova v podobě krbu v podstatě do jakékoliv domácnosti.

Proč zrovna Bio krb?

Pohled do mihotajících se plamínků ve mě vždy vyvolává zvláštní pocity klidu. Nejsem jistě sama, kdo má tyto pocity v blízkosti ohně. Jen tak relaxovat s knížkou v ruce na gauči... Jenže i já bohužel patřím mezi ty, kteří nemají to štěstí a užijí si tyto pocity maximálně během léta při pečení špekáčku. Léto a teplé večery nám však pomalu končí a já se mohu těšit opět až za rok. Proto mě nadchla možnost koupě Bio krbu. Navíc je to opravdu neotřelý a designový kousek do Vašeho interiéru. 

Princip

Bio krby nebo také bezkomínové krby fungují tak, že se z určeného zásobníku postupně uvolňuje bio líh. Líh je speciálně určený pro tento účel. Nemusíte se bát zápachu, kouře nebo dokonce nebezpečných splodin při spalování. Je totiž plně ekologický a vyrobený pouze na rostlinném základu. Jako doplněk pro větší pocit pravosti ohně si můžete Bio krb doplnit o keramická polínka nebo kamínky, které u nás najdete na stránce příslušenství

Výhody

Není třeba, abyste se trápili s odklízením vzniklého popela a to vůbec nemluvím o sekání dřeva. Odpadne Vám tím i nevzhledné skladování dřeva či briket, potřebných pro pohon klasického ohně. Nespočet designů a variant, které zaplní prostor příjemným teplem. Bio krb nemusí dodávat na luxusu pouze interiéru Vašeho domova, ale své využití najde například i v kancelářích, hotelech či restauracích. Oproti krbům, které spalují dřevo, je i výrazně prostorově úsporný. Navíc dokáže opravdu vytopit místnost stejně tak, jako klasický krb nebo krbová kamna. 

 

A když budete chtít, jednoduše použijete zhasínadlo, které oheň doslova ve vteřině utne. K některým stolním a podlahovým Bio krbům od nás navíc zhasínadlo dostanete jako dárek a k tomu ještě praktickou nádobu na líh.

Naše nabídka Bio krbů Vás jistě osloví. Najdete u nás i všemožné příslušenství pro správný chod Vašeho "tepla domova". 

 


Datum zveřejnění: 22.02.2017