Přihlášení Registrace


Střešní okno Velux GGU 0066 plastové Premium 114 x 118 cm horní ovládání

Prodej ukončen

.

Optimalizovaná střešní okna Velux GGU 0066 PREMIUM s horním madlem. S tímto střešním oknem s horním ovládáním budete mít doma teplo a zároveň ušetříte spoustu energie. Díky unikátnímu hornímu ovládacímu madluje vhodné pro montáž téměř v jakékoli výšce a navíc pod něj, právě díky hornímu ovládání, můžete umístit stůl nebo pohovku, aniž by vám to bránilo v pohodlném otevírání okna. Celý popis  • Číslo výrobku: veGGU0066SK06
  • Dodavatel: VELUX
Záruka 10 let
Rozměr 114 x 118 cm
Barva RAL 7043 lakovaný hliník

 


Prodej ukončen

Optimalizovaná střešní okna Velux GGU 0066 PREMIUM SK06 114x118 cm s horním madlem.
S tímto střešním oknem s horním ovládáním budete mít doma teplo a zároveň ušetříte spoustu energie.
Díky unikátnímu hornímu ovládacímu madlu je vhodné pro montáž téměř v jakékoli výšce a navíc pod něj, právě díky hornímu ovládání, můžete umístit stůl nebo pohovku, aniž by vám to bránilo v pohodlném otevírání okna.

Zbavte se vlhkosti, páry a kuchyňských pachů:
Vpusťte do svého domova čerstvý vzduch i během vaření nebo sprchování. Zatáhněte za unikátní horní ovládací madlo a skrze ventilační klapku začne dovnitř proudit čerstvý vzduch. Okno přitom může zůstat zavřené a vestavěný, snadno čistitelný filtr vás bude chránit před hmyzem a prachem.
Žádné čištění a natírání:
Na rozdíl od běžných plastových oken je vodotěsná polyuretanová vrstva našeho bezúdržbového okna lisována z jednoho kusu. rám i křídlo okna jsou odolné vůči vlhkosti i prachu a mají bezešvé spoje, na nichž se nezachytává vlhkost, prach ani nečistota, protože zde nejsou žádné spoje. Údržba není nutná; stačí rám a křídlo čas od času otřít.
Vynikající energetická úspora:
Náš vysoce účinný systém izolace využívá jádra z tepelně upraveného dřeva, které dokonale zabraňuje tepelným ztrátám. Ve spojení se speciálním těsněním pro lepší dokonale zabraňuje tepelným ztrátám. Ve spojení se speciálním těsněním pro lepší

 

Technické parametry:
 

Chcete se na cokoli zeptat?Na otázky odpovídají


Michal Slezar Michal Slezar

Rád Vám poradím s dotazem na tento produkt

Veronika Schuster Fišerová Veronika Schuster Fišerová

Ráda Vám poradím s dotazem na tento produkt

Marek Kouba Marek Kouba

Rád Vám poradím s dotazem na tento produkt

Lenka Rozhoňová Lenka Rozhoňová

Ráda Vám poradím s dotazem na tento produkt